Modrá půjčka recenze

31.7.2013
Kategorie: Katalog firem, Rychlé půjčky

Chybí vám peníze na rodinné výdaje, opravu auta anebo na dovolenou? V takovém případě můžete využít i menších nebankovních půjček do 150 000 Kč.

Právě v této oblasti se pohybuje služba s názvem Modrá půjčka, která klientům nabízí půjčky od 10 000 Kč až do 150 000 Kč.

Modrá půjčka u nás nepůsobí příliš dlouho, protože jde o jeden z úvěrových produktů firmy Cresco Group (více o Cresco Group a jejich službách zde), kteří začali nabízet online půjčky teprve nedávno, před několika měsíci.

Bez požadavků a podmínek

Nebankovní půjčky jsou klienty vyhledáváné především z jednoho důvodu a to kvůli tomu, že jsou zde mnohem menší požadavky než u bankovních půjček.

Ani zde, při žádosti u Modré půjčky to není jinak – podmínky jsou minimální. Stačí když splňujete věkové podmínky (18 – 75 let), jste Modrá půjčka občanem České republiky a máte prokazatelný příjem (příjmy se dokazují různým způsobem, podle toho, do jaké skupiny obyvatel patříte).

Na první pohled tak vypadá tento úvěr velmi zajímavě. Jaké jsou ale skutečné zkušenosti jejich klientů? Nejedná se o podvod?

Pavel

no určitě nedoporučím.samé sliby a nic.několikrát sem to zkusil a pokaždé:nemůžeme vyhovět a přesměrují na provident o který nestojím.

Modrá půjčka recenze
Ohodnotit recenzi
Štítky:

1 komentář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Modrá půjčka recenze
Ohodnotit recenzi

Modrá půjčka recenze
Ohodnotit recenzi