Nebankovní půjčka pro problémové klienty

27.2.2015
Kategorie: Půjčky do výplaty, Rychlé půjčky

Nebankovní půjčka pro problémové klienty je jedna z nejčastěji hledaných půjček. Vyhledávají ji nejen dlužníci, ale také studenti a ženy na mateřské, kteří nemají příliš velký příjem.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty je půjčka, kterou můžou získat i lidé se záznamem v registru dlužníků, kteří by jinak neprošli v bance. Oblíbené je především nebankovní půjčka pro problémové klienty, kterou vám obchodní zástupce přinese až domů. Peníze vám vyplatí v hotovosti. Neplatíte žádné poplatky předem. Splátky platíte také do rukou obchodního zástupce, jednou týdně nebo měsíčně. Tento „luxus“ vám je však započítán do úrokové sazby.

Při hledání půjčky však můžete snadno naletět podvodníkům, kteří vám naúčtují vysoké poplatky předem nebo mají smlouvy plné různých kliček, které pouhým okem neodhalíte a pak vám nezbývá nic jiného než jen platit a platit. Proto je potřeba být při hledání investora pro svou půjčku velmi obezřetný. Solidní nabídky naleznete třeba na aukcích půjček, kdy si půjčují lidé navzájem. Stačí zadat požadavky, jak by měla vaše půjčka pro problémové klienty vypadat a pak už jen čekat, zda vám někdo půjčí. Při troše štěstí můžete vybírat z více nabídek.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty sice nemusí vyžadovat doložení příjmů ani ručitele, ale může být zajištěná nemovitostí. V tom případě si můžete půjčit i milionovou částku, ta závisí na hodnotě vaší nemovitosti a na znění smlouvy. Takovou to půjčku můžete použít na zaplacení dluhů či jejich konsolidaci nebo jako refinancování hypotéky, apod. Využijí ji i podnikatelé pro rozšíření svého podnikání. Nemusí přitom dokládat daňové přiznání nebo bezdlužnost na zdravotním a sociálním pojištění, apod. Půjčky se zástavou nemovitosti je možné rozložit až do dvaceti či třiceti let.

Další nebankovní půjčka pro problémové klienty je rychlá půjčka do výplaty, kdy obdržíte peníze za pár minut s minimem dokladů. Podmínka je mít vlastní účet a nelze je oklamat. Majitel účtu je ověřován. Někdy nestačí ani dispoziční právo třeba k účtu manžela nebo manželky. Není zde vyžadován ručitel ani spolužadatel. Příjmy se nedokládají.

Další jsou časté půjčky zajištěné směnkou, kterou používá stále spousta firem. Oblíbené jsou především bianco směnky, které neobsahují některou z náležitostí především částku, na kterou je směnka vystavena. Pozor proto na možný podvod. Ze sto tisíc korun může být rázem milion. Že o tak velkou částku nešlo bohužel nikdy nikomu nedoložíte. Proto dávejte pozor, komu dlužní úpis podepíšete. Danou osobu či firmu si raději pořádně prověřte. Věřte, že se vám to může vyplatit a ušetříte si tak čas i spousty peněz. Také se nevyplácí nečíst smlouvy, které podepisujete, zejména drobné písmo.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Nebankovní půjčka pro problémové klienty
Ohodnotit recenzi

Nebankovní půjčka pro problémové klienty
Ohodnotit recenzi