28.11.2014
Kategorie: Nezařazené

Nebankovní půjčky do výplaty bez příjmu

28.11.2014
Kategorie: Nezařazené


Nebankovní půjčky už dávno nejsou tím rizikovým typem úvěru, který si vezmete opravdu jen v kritické situaci. V dnešní době už v nebankovním sektoru působí mnohem více zajímavějších firem, které mají transparentní žádosti a systém poplatků, schvalují půjčky rychle a více lidem, a hlavně nevyžadují žádný poplatek předem (anebo jen symbolickou částku).

Jde jak o klasické spotřebitelské úvěry, které u nás už dlouho nabízí třeba firma Provident Financial, tak i o tzv. mikropůjčky, které tu nebankovni-pujckybyly nabízeny hlavně firmou Ferratum.

Dnes už ale pro každý typ úvěru existuje množství nebankovních poskytovatelů a vy si tak můžete vybrat toho nejvýhodnějšího a nejbezpečnějšího.

Díky mnoha internetovým diskuzím a recenzím se ještě před podáním žádost lze rychle informovat o tom, jak daná společnost funguje, jak snadné je získání půjčky a jaké problémy mohou nastat například v případě nesplácení dluhu.

V tomto článku jsme pro vás připravili informace o několika firmách, u kterých si můžete půjčit peníze krátkodobě, právě formou zmiňovaných mikropůjček.

Jakou půjčku do výplaty?

Nejčastějším důvodem, proč si lidé mikropůjčky berou je to, že jim chybí pár tisíc před výplatou a oni potřebují tento krátkodobý nedostatek peněz rychle vyřešit, aniž by se museli obracet na rodinu anebo si brát půjčku v bance.

Jde vlastně o takovou alternativu ke kontokorentnímu účtu, jehož ne každý u banky dosáhne (nedostatek příjmů, špatná bonita). Díky mikropůjčkám máte vyřízenou žádost během 15ti minut a do 48 hodin můžete mít potřebné finanční prostředky na svém účtu.

Půjčka do výplaty je u nás dostupná u několika nebankovních společností. Velmi známou je například firma Crediton, která vám v případě opakované půjčky může zajistit až 20 000 Kč. Minimální suma je ale 500 Kč, takže si můžete půjčit opravdu jen minimum a zbytečně tak nepřeplatíte na úrocích.

Crediton ovšem nabízí půjčky pro ty, kteří mají alespoň nějaký příjem. Šanci zde tak pravděpodobně nedostanou třeba studenti, důchodci anebo klienti, kteří jsou nezaměstnaní.

Půjčky bez doložení příjmů

Existují však i firmy, kde je nabízena půjčka bez příjmů. Tito poskytovatelé mají totiž vlastní scoringové (hodnotící) systémy a není pro ně tak podstatná výše příjmu, ale zajímají se třeba o vaši platební historii anebo prohlíží registry dlužníků. Můžete si u nich tak půjčit několik tisíc i bez toho, abyste museli dokládat potvrzení příjmů od zaměstnavatele.

Nebankovní půjčky do výplaty bez příjmu
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Nebankovní půjčky do výplaty bez příjmu
Ohodnotit recenzi

Nebankovní půjčky do výplaty bez příjmu
Ohodnotit recenzi