26.7.2013
Kategorie: Katalog firem

Nejlepší autopůjčka – podvod?

26.7.2013
Kategorie: Katalog firem

Půjčování peněz není v dnešní době ničím neobvyklým a už vůbec není překvapivé, když lidé hledají způsob, jak financovat koupi nového auta. V minulosti se k tomuto využívalo především leasingu, dnes už se ale nabízí i speciální půjčky na auto.

Rozdíl spočívá v tom, že v případě leasingu není automobil váš dokud všechny peníze z dluhu nesplatíte. V případě úvěru na auto ale máte vozidlo přepsané na sebe hned poté, co si jej zakoupíte a začnete ho využívat.

Lidé, kteří si kupují auta u firmy AAA Auto si často berou úvěr s názvem Nejlepší autopůjčka. O jaký úvěr se jedná a je toto půjčování Nejlepší autopůjčkapeněz bezpečné, nejde o podvod?

Tento poskytovatel nabízí možnost získání leasingu nebo úvěru na auto a to i s možností nulové akontace. Znamená to tedy vlastně, že k tomu, abyste si mohli vozidlo koupit nepotřebujete žádnou hotovost, protože vše se financuje právě díky Nejlepší autopůjčce.

Formou tohoto úvěru můžete využít finanční prostředky v hodnotě až 200 000 Kč na některé vozidlo, které jste si vybrali. V případě, že si vyberete vozidlo od některého z partnerů této společnosti můžete získat další výhody a bonusy.

A jaké jsou recenze a zkušenosti klientů, kteří tyto služby využili?

Anonymní

Jedná se o půjčku od AAA Auto, a. s. pro lidi na black listu.

Nejlepší autopůjčka – podvod?
1 (20%) 1

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Nejlepší autopůjčka – podvod?
1 (20%) 1

Nejlepší autopůjčka – podvod?
1 (20%) 1