Nejlepší on-line půjčky

3.7.2014
Kategorie: Půjčky do výplaty, Rychlé půjčky

Hledáte způsob, jak si zajistit půjčku a přitom se nechcete získáváním finančních prostředků z úvěru příliš zdržovat a chtěli byste to mít co nejrychleji za sebou? V dnešní době existuje několik metod, jak získat půjčku a vy si tak nemusíte vyřizovat půjčky složitě v bance, ale můžete vše vyřešit z pohodlí domova.

Nejen banky, ale i mnohé nebankovní společnosti se totiž snaží jít klientům co nejvíce vstříc a začali nabízet půjčky i po internetu. V dnešním článku bychom se chtěli zaměřit na ty nejlepší půjčky z hlediska úrokových sazeb a výhodnosti.

Internetová půjčka zadarmo?

Nejlepší on-line půjčkyNejlepší půjčka je tak, která je zdarma. Úvěry, které jsou bez úroku ovšem nejsou standardně nikde v nabídce, protože by se to žádnému poskytovateli nevyplatilo.

To však neznamená, že díky akcím a bonusům nemůžete při půjčování peněz ušetřit.

Poslední dobou se u nás začaly často využívat malé půjčky, které vám zajistí peníze před výplatou.

Půjčíte si díky nim sice jenom pár tisíc korun, ovšem výhoda je to, že při vyřizování první půjčky úrok neplatíte a tak máte půjčení peněz opravdu zadarmo.

Dobrým příkladem poskytovatele, kde je dostupná půjčka před výplatou na účet i bez úroků je firma Zaplo Finance.

Tato nebankovní společnost u nás nabízí půjčky sice jenom rok a několik měsíců, ovšem i přesto mají zajímavou nabídku, která je prověřená množstvím klientů.

Jejich rychlá půjčka do výplaty vám může poprvé zajistit až 5000 Kč bez prověřování. V případě, že jste novým klientem této firmy musíte sice platit registrační poplatek 1 Kč, zato nemusíte platit žádné navýšení ani poplatek za půjčku.

Zaplo není jedinou firmou, která taková půjčky nabízí, na trhu působí mnoho podobných společností a u několika z nich máte na první půjčku bez navýšení také nárok.

Tip: Konsolidace půjček kalkulačka, díky které ušetříte na splátkách

Nevýhodou těchto malých půjček, které získáte i zadarmo, je krátká doba splatnosti. Pár tisíc, které si u Zaplo nebo jinde půjčíte musíte totiž většinou do měsíce nebo do několika týdnů splatit. Existuje zde sice možnost prodloužení půjčky, to je však za další nemalý poplatek.

Nejlepší on-line půjčky
Ohodnotit recenzi
Štítky:

1 komentář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Nejlepší on-line půjčky
Ohodnotit recenzi

Nejlepší on-line půjčky
Ohodnotit recenzi