16.5.2015
Kategorie: Rychlé půjčky

Nejlevnější půjčka

16.5.2015
Kategorie: Rychlé půjčky

Banky i nebankovní společnosti velmi rády lákají nové zákazníky na nové půjčky. Reklamy na vás vyskakují ze všech médií, na poště, v bankách, ale i z letáků a billboardů ve městech. Všichni svorně hlásají, že zrovna ta jejich je nejlevnější půjčka.

Posoudit, která je nejlevnější lze podle RPSN – roční úrokové sazby včetně všech poplatků, které zaplatíme během jednoho roku za úvěr. Někdo však mylně považuje za nejlevnější půjčku takovou, která má nízké splátky. Ve skutečnosti se mu obvykle tato půjčka ve finále velmi prodraží.

Nejlevnější půjčka na trhu je taková, která nabízí nízké úročení, absenci poplatků za předčasné splácení, nemá poplatky za vedení úvěrového účtu. Ideální je taková, kde nedokládáte příjmy, účel použití a ještě navíc k tomu všemu se vyhnete nahlížení do úvěrových registrů.

Ty vám mohou značně zkomplikovat snahů půjčit si peníze v bance. Banky sice nejlevnější půjčku nabízejí také, ale získat ji mohou primárně zaměstnanci nebo podnikatelé s doložitelnými příjmy a s čistými registry. Nepůjčí vám pokud máte smlouvu na dobu určitou, jste ve zkušební nebo naopak ve výpovědní lhůtě. Patříte-li do jedné z těchto skupin, je potřeba vybírat nebankovní půjčky.

Mezi nejlevnější půjčky patří především ty krátkodobé pro nové zákazníky, kteří za první půjčku neplatí žádné poplatky. Takováto nejlevnější půjčka je poskytována na třicet dní. Peníze máte obvykle do hodiny na vašem účtu, pokud používáte účet u stejného bankovního ústavu jako daná společnost. Převod mezi různými bankami trvá až 48 hodin.

Půjčka je vhodná pro rodiče pečující o děti, studenty, důchodce, ale i osoby pobírající sociální dávky. Příjem se nedokládá, ale do žádosti je vhodné uvést všechny příjmy, které máte. Zvýšíte tak svou šanci na získání půjčky. Při využití nejlevnější půjčky je dobré neprodlužovat si dobu splatnosti. Přišli by jste tak o možnost půjčit si bezúročně.

Nejlevnější půjčka
Ohodnotit recenzi
Kontaktní formulář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Nejlevnější půjčka
Ohodnotit recenzi

Nejlevnější půjčka
Ohodnotit recenzi