4.11.2013
Kategorie: Hypotéky, Rychlé půjčky

Nejvýhodnější hypotéka na trhu

4.11.2013
Kategorie: Hypotéky, Rychlé půjčky

Přemýšlíte o hypotéce, protože zrovna zakládáte rodinu a raději byste bydleli ve vlastním? Taková snaha je určitě pochopitelná, ale je důležité, abyste si vybrali správně. Na tuzemském trhu je obrovská spousta nabídek hypotečních úvěrů ale ne každá musí být právě dvakrát výhodná.

Minimální výše úvěru se pohybuje ve stovkách tisíc korun. Česká spořitelna Vám takto půjčí od půl milionu výše, ČSOB zase začíná na dvou set tisících, stejně tak i Komerční banka.

Pozor si dejte hlavně na poplatek při schválení hypotéky. Zatímco Komerční banka chce symbolické tři tisíce, Equi hypotéka od Raiffeisenbank Vás takto přijde na šedesát tisíc.

  • V poměru nákladů je nejvýhodnější hypotéka od mBank, kde je poměrně nízká úroková míra (3,24%) a celkové náklady za zprostředkování dosáhnou pouhých sedmi tisíc korun.
  • Výhodné podmínky má i Hypoteční banka a v těsném závěsu je pak i Česká spořitelna.
  • Velmi zajímavá je i hypotéka od GE Money Bank, kde roční úroková míra činí 2,29%, což je jedna z nejvýhodnějších záležitostí na tuzemském trhu s podobným typem úvěru.
  • Zřejmě nejlepší nabídku má v tomto směru UniCredit Bank, úroková sazba činí jen 2,09 procentního bodu.

A co takhle hypotéky na trhu nebankovních společností? V dnešní době je celkem běžné, že si kdekdo u nebankovní společnosti půjčí, jde ale obvykle o částky kolem deseti tisíc korun, často ale ještě méně. Hypotéky u nebankovních společností zatím ještě tolik „nefrčí“, ale vše je zřejmě jen otázkou času.

U nebankovních společností počítejte s velmi rychlým vyřízením jen s minimem byrokracie. Často je možné předschválení hypotéky v řádu jednotlivých minut.

Ovšem pozor – „zabijákem“ může být poměrně vysoká úroková míra. Jde ale o spásu pro lidi s nižšími příjmy – cca do dvaceti tisíc korun měsíčně, kteří nejsou pro banku dostatečně bonitní a hypotéku tou „standardní“ cestou nedostanou. Mezi zajímavé nebankovní hypotéky se řadí Báječná hypotéka, Esofin nebo třeba Česká hypotéka.

Nejvýhodnější hypotéka na trhu
5 (100%) 1

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Nejvýhodnější hypotéka na trhu
5 (100%) 1

Nejvýhodnější hypotéka na trhu
5 (100%) 1