Nejvýhodnější pojištění vozidel

8.11.2013
Kategorie: Nejlevnější pojištění

Jaké je nejvýhodnější pojištění vozidel neboli povinné ručení (úplně přesně pojištění odpovědnosti z provozu vozidla)? Povinné ručení, ať již klasické roční nebo krátkodobé je ze zákona dáno.

Ale není dáno, u jaké společnosti své vozidlo pojistíme. Není jednoznačná odpověď na to, jaké je nejvýhodnější pojištění vozidel.

Naštěstí však existuje spousta kalkulaček, které Vám spočítají, co je pro Vás nejvýhodnější a u které společnosti vyjde ručení nejlépe.

Kromě zákonem daných parametrů ručení si každá pojišťovna stanovuje vlastní parametry a v tom jsou pak výrazné rozdíly koncové ceny. Pro stejné vozidlo mohou být velké rozdíly, neplaťte navíc.

Spočítejte si sami nejvýhodnější pojištění vozidel


Proč platit více když nemusíte? Různé pojišťovny nabízí různé bonusy řidičům bez nehod. Díky online kalkulačce na internetu si Nejvýhodnější pojištěnímůžete spočítat náklady na povinné ručení a zjistit tak, kde je nejvýhodnější pojištění vozidel právě pro Vás.

O výši ručení rozhodují technické informace o vozidle, ale také mnohé další parametry jako zda je řidič držitelem ZTP.

Kalkulačky jsou nezávislé a objektivní a můžete si tak snadno porovnat jednotlivé nabídky před sjednáním pojištění.

Neplaťte zbytečně navíc, vše je možné si předem spočítat. Cena povinného ručení závisí na mnoha parametrech vozidla i dalších faktorech o vlastníkovi.

Nabídky se mohou výrazně lišit a sami si tak můžete najít to nejvýhodnější pojištění vozidel.

Už máte nejvýhodnější pojištění vozidel? Jděte k pojišťovně najisto!

Když už jste si našli nejvýhodnější pojištění vozidel, je na čase jej uzavřít. Většina pojišťoven umožní sjednání předběžného ručení online, samozřejmě je však nutné pojišťovnu navštívit a poptat se na případné další detaily, například formu splátek a není od věci se poptat na bonusy pro řidiče bez nehod.

To vše Vám ušetří další peníze. Kromě toho Vám pojišťovna nabídne i možnosti pro havarijní a cestovní pojištění. Avšak při výběru pojišťovny si můžete vše snadno propočítat online a poté již půjdete do jistého.

Neztrácejte peníze zbytečně, spočtěte si to nejvýhodnější pojištění vozidel, můžete ušetřit až několik tisíc Kč a ještě získat bonusy. Vyplatí se srovnat si ceny a nabídky pojišťoven.

Nejvýhodnější pojištění vozidel
Ohodnotit recenzi

2 komentáře

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Nejvýhodnější pojištění vozidel
Ohodnotit recenzi

Nejvýhodnější pojištění vozidel
Ohodnotit recenzi