Nejvýhodnější půjčka 50 000

7.5.2014
Kategorie: Nezařazené, Rychlé půjčky

Potřebujete si půjčit 50 000 Kč a hledáte poskytovatele nejvýhodnějšího úvěru? V takovém případě se lze obrátít na několik poskytovatelů a můžete si vybrat z mnoha bankovních i nebankovních půjček.

Půjčky jsou často dostupné i pro lidi s horší solventností, kteří potřebují půjčit peníze v nouzi a nemají jinou možnosti.

Půjčky z banky, třeba na auto

Jestliže nemáte zápis v registrech dlužníků, potom vám doporučujeme zkusit si požádat o půjčku v některé z banky, které působí v Česku.

Komerční banka a jejich půjčka bez rizika – reklama

Bankovní instituce mají v dnešní době pravděpodobně nejvýhodnější úrokové sazby a půjčování finančních prostředků u těchto poskytovatelů je bez rizika.

V případě půjčky 50 000 Kč bychom doporučili využití nějakého osobního úvěru, který může mít splatnost už od 6 měsíců. Lze využít také kreditní kartu s limitem do této hodnoty.

Jak jsme ale zmínili, půjčit si takto peníze mohou hlavně lidé s dobrou bonitou, kteří mohou doložit svůj příjem a nemají zápis v registrech dlužníků, do kterých se nahlíží.

Půjčky z nebankovního sektoru

Lidé, kteří jsou na tom s bonitou hůře mohou využít půjčky od nebankovních společností anebo od soukromých osob. Nebankovní společnosti dnes mnohdy nabízí velmi zajímavé úvěrové produkty bez rizika podvodu.

Jaká je nejvýhodnější půjčka

Příkladem je třeba firma Home Credit nebo Provident, které nabízí úvěrové produkty s cílovou částkou už od 4000 Kč a půjčit si zde 50 000 korun určitě není problém.

Počítejte ovšem s tím, že v nebankovním sektoru za vypůjčení peněz zaplatíte mnohem více než u bankovních institucí.

Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Ohodnotit recenzi

Ohodnotit recenzi