Nejvýhodnější půjčka

2.12.2013
Kategorie: Půjčky do výplaty, Rychlé půjčky

Půjčky a úvěry jsou dnes nabízeny od tolika poskytovatelů, že se mezi nimi opravdu jen těžko dá najít nějaká nejvýhodnější půjčka pro všechny.

Ne každý klient má totiž stejné priority, někomu jde o výhodnost z hlediska podmínek, jiného zajímají pouze úrokové sazby, někoho zase zajímá, kolik s může nejvíce půjčit a někdo chce třeba za půjčku zaplatit co nejméně peněz.
Právě na poslední případ jsme se tentokrát zaměřili a pokusily jsme se najít vhodný úvěr, za který nezaplatíte příliš mnoho peněz. Nejde teď o výši úroku ale celkovou konečnou částku, kterou přeplatíte jako navýšení.

Jednu z takových půjček, kde nezaplatíte za navýšení příliš mnoho je Omega Půjčka. Jde o nebankovní malý úvěr určen především těm, kteří si potřebují krátkodobě a výhodně opakovaně půjčovat částky až do 5000 Kč.

Jednou z výhod Omega Půjčky je to, že ji vyřešíte kompletně přes internet, nemusíte nikam chodit. Stačí si vyřídit online půjčku přes internetovou žádost, potvrdit patřičně svoji identitu (přes SMSku a ověřovací platbou) a poté můžete získat cílenou částku.

Novým klientům sice nabízí Omega Financial pouze půjčky do 3000 Kč, ovšem hned jak u nich první půjčku splatíte je možné si zažádat o úvěr vyšší.

Nejvýhodnější půjčkaJaké jsou podmínky?

Díky tomu, že jde o nebankovní společnost se nemusíte obávat toho, že by zde byly požadavky na půjčení peněz příliš náročné. Je zde věkové omezení, dále nesmí být klient zapsán v registrech dlužníků a musí mít alespoň určitý příjem.

Jak už jsme zmínili, je třeba při registraci odeslat symbolický poplatek 1 kč předem na účet této nebankovní společnost kvůli ověření vlastnictví vašeho bankovního účtu.

A co úroky?

Výše úroků není u Omega půjčky stálá a to proto, že se liší v závislosti na době splatnosti. Nejvýhodnější půjčku tak získáte tehdy, pokud si zvolíte co nejkratší splatnost. Pro příklad, za půjčku 3000 Kč na 15 dní zaplatíte navýšení 611 Kč.

Nejvýhodnější půjčka
Ohodnotit recenzi

1 komentář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Nejvýhodnější půjčka
Ohodnotit recenzi

Nejvýhodnější půjčka
Ohodnotit recenzi