6.11.2013
Kategorie: Rychlé půjčky

Neúčelová půjčka bez ručení

6.11.2013
Kategorie: Rychlé půjčky

V poslední době jsou nebankovní půjčky všude kolem nás. Jsou výhodné, určené téměř pro každého a bez ručení. Neúčelová půjčka bez ručení a bez prokazování příjmů může být poskytnuta skoro komukoli a lze ji většinou sjednat online během několika minut.

Jak však správně vybrat v záplavě nabídek? Podívejme se na nabídky předních českých společností, každá má svůj trumf a může oslovit jiné cílové zákazníky.

Všechny tyto společnosti jsou prověření hráči na trhu a půjčka není rozhodně žádný podvod.

Omega Financial – půjčka do výplaty pro všechny až do 5000 Kč

Přednosti Omegapůjčky společnosti Omega Financial je rozhodně rychlost vyřízení do 15 minut. Vše online s ověřením přes SMS a ještě týž den máte peníze na účtu.

Snadná SMS půjčka až 5000 Kč - OMEGA PůjčkaOmega Financial

Není potřeba nic dokládat, vše znáte předem, žádné skryté poplatky. První půjčka do výše 3000 Kč, opakovaná půjčka při řádném splacení až do 5000 korun. Splatnost 7 až 30 dní s možností prodloužení o 2 týdny.

Crediton – půjčí až 4000 Kč na den až na měsíc

Podobně jako předchozí Omegapůjčka je také Crediton jedním za zaběhnutých poskytovatelů nebankovních krátkodobých půjček. U Creditonu je rovněž neúčelová půjčka bez ručení a dokládání vhodná pro všechny.

Rychlá SMS půjčkaCrediton Finance

Crediton však nabízí půjčení až 20000 Kč pro stávající klienty a do 4000 Kč pro nové zákazníky. Poplatky jsou nižší, půjčku lze získat až na 40 dní, u první půjčky na 30 dní, prodloužení až o 40 dní.

Perfect Money – první půjčka zcela bez poplatku

Neúčelová půjčka bez ručení od Perfect Money má jeden zásadní trumf – první půjčení je zcela bez poplatku! Novým zákazníkům možnost půjčení si až 3000 Kč na 21 dní, pro stálé klienty až 5000 Kč.

Perfect Money s.r.o. půjčka

Navíc při splacení včas získáte bonus týden navíc pro další půjčku. Perfect Money tak odmění klienty za spolehlivost a bezproblémové splacení.

Peníze ještě tentýž den, poplatky velmi nízké – představují vždy 1/10 z půjčené částky. Snadné a rychlé vyřízení půjčky online.

Ferratum nabízí až 10000 na 45 dní, za přivedení kamaráda 300 Kč bonus

Ferratum nabízí půjčení až 10 000 Kč až na 45 dní a je jedno, zda je to první půjčka nebo třeba dvacátá. Stejné podmínky pro všechny. Navíc novým klientům nabízí Ferratum půjčku 500, 1 000 nebo 2 000 Kč na 15 dní zcela bez poplatku.

Možnost prodloužení celkem až o 90 dní, to jinde nenajdete. Je to opět rychlá neúčelová půjčka bez ručení pro každého, bez doložení příjmů a vyřízená do několika minut. A navíc, přivedete-li nového zákazníka a bude mu schválena půjčka do výplaty, získáváte 300 Kč ihned na Váš účet.

Neúčelová půjčka – stačí si vybrat, každá společnost má své přednosti

Samozřejmě to nejsou všechny společnosti nabízející rychlé nebankovní půjčky, jsou to však prověření hráči na trhu, se kterými se nemusíte bát. Každá společnost má své výhody a může oslovit jiného zákazníka.

Například půjčení až 20 000 Kč, půjčka na jeden den nebo Vás naláká věrnostní bonusový program či odložení až o 3 měsíce. Neúčelová půjčka bez ručení pro každého, stačí si vybrat.

Neúčelová půjčka bez ručení
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Neúčelová půjčka bez ručení
Ohodnotit recenzi

Neúčelová půjčka bez ručení
Ohodnotit recenzi