5.3.2015
Kategorie: Rychlé půjčky

Nonstop rychlé krátkodobé půjčky

5.3.2015
Kategorie: Rychlé půjčky

Potřebujete si půjčit peníze rychle? Nonstop rychlé krátkodobé půjčky jsou fenoménem posledních několika let a jejich obliba stále vzrůstá. Společnosti, které tyto půjčky poskytují se snaží získat nové zákazníky nejrůznějšími akcemi jako bezúročné půjčky, provize za nově přivedené přátele a další.

Nonstop rychlé krátkodobé půjčky jsou schvalovány v řádu několika minut. Peníze můžete tedy získat prakticky ihned. Půjčit si lze do deseti tisíc korun na třicet dní. Je umožněno jak předčasné splacení tak i prodloužení této rychlé krátkodobé půjčky. Minimální částka je 500 kč. Vrátit tyto peníze můžete klidně hned druhý den a poté si v případě potřeby půjčit vyšší částku.

Požádat o půjčku můžete prostřednictvím webového formuláře, kde si jako první nastavíte výši půjčky a dobu splacení, poté doplníte osobní údaje podle občanského průkazu, číslo účtu a telefonu pro komunikaci se zákazníckým centrem a formulář odešlete. Nemusíte se bát zadávat osobní údaje tyto stránky jsou totiž chráněny šifrováním a nejrůznějšími certifikáty. Mnoho společností je také registrováno u Úřadu na ochranu osobních údajů.

Nonstop rychlé krátkodobé půjčky si oblíbili také studenti, ženy na mateřské, senioři, podnikatelé a jsou k dispozici také pro cizince s povolením k pobytu v Čr. Musí však ještě doložit adresu pobytu, vlastní účet a české telefonní číslo. Půjčku nedostanete, pokud vám půjčili dříve a vy jste půjčku dosud nesplatili, pokud máte exekuce, návrh na oddlužení nebo nemáte žádné příjmy. Krátkodobé nebankovní půjčky nelze ani navyšovat. Musíte vrátit celou částku a teprve poté vám ji navýší o několik tisíc korun. Tyto půjčky mají vyšší RPSN, které u půjček do 4999 kč nemusí společnosti zveřejňovat. Naproti tomu pokud si chcete půjčit více, RPSN si spočítejte. U poctivých společností RPSN i aktuální úrok vidíte ihned u žádosti o půjčku. Snadno tak zjistíte veškeré poplatky.

Půjčka má tyto výhody:
• rychlá dostupnost
• vyřízení online a ihned
• bez dokládání příjmů
• bez ručitele
• bez zástavy nemovitosti
• k vyřízení vám postačí občanský průkaz

nevýhody půjčky jsou:
• krátká lhůta pro splacení
• vysoké RPSN
• nepůjčí vám bez vlastního účtu
• nutno vlastní mobilní telefon
• nutno mít 1 kč na účtě pro jeho ověření

Nonstop krátkodobé nebankovní půjčky nabízí řada společností. Jde ryze o nebankovní produkty. Banky mají jako alternativu kontokorent, tedy povolené přečerpání účtu, které si jako stávající klient banky vyřídíte i bez dokládání příjmů během pár minut. Úvěrový rámec je také nízký, ale doba splatnosti je až jeden rok.

Nonstop rychlé krátkodobé půjčky
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Nonstop rychlé krátkodobé půjčky
Ohodnotit recenzi

Nonstop rychlé krátkodobé půjčky
Ohodnotit recenzi