2.11.2013
Kategorie: Katalog firem

Nova leasing a.s. – reference a zkušenosti

2.11.2013
Kategorie: Katalog firem

Konkrétní zkušenost – ORTO SHOES s.r.o.
NOVA leasing se orientuje na pomoc podnikatelům v situacích, kdy v jejich podnikání citelně chybí volné finanční prostředky. Řešení, které poskytuje NOVA leasing, jim tak umožňuje získat finanční zdroje od 100 tisíc Kč až do 25 mil. Kč.Tyto finance mohou podnikatelé využít na rozvoj podnikání, překlenutí obtížného období, vyrovnání dluhů vůči států, vyřešení exekuce atd.

Osobní zkušenost s NOVA leasing má i společnost ORTO SHOES s.r.o., český výrobce obuvi, který se zabývá výrobou kvalitní pracovní a bezpečnostní obuví, zásahovou obuví pro hasiče a také profylaktickou obuví pro diabetiky. Jedná se tedy o poměrně komplikovanou výrobu vysoce kvalitního zboží a společnost se může zařadit mezi špičku v dané oblasti.
Problém, který společnost řešila

Celou situaci však komplikuje konkurence, především ta asijská. Aby se tedy ORTO SHOES udrželi na špičce, je zde nutná neustálá inovace. Proto se společnost rozhodla pro rozjetí nového projektu výroby obuvi, který by zajistil dlouhodobý rozvoj celé firmy. Pro takový projekt je však potřeba dostatečný finanční kapitál, kterým musí firma disponovat ihned, aby nepřišla o aktuální podmínky. Bohužel banka nebyla schopna vyjít firmě vstříc, proto se ORTO SHOES obrátili na NOVA leasing.

Řešení

NOVA leasing svého klienta nejdříve pečlivě vyslechla a nastudovala, poté navrhla nejvhodnější řešení financování tak, aby bylo rychlé a efektivní. Díky tomu mohli mít ORTO SHOES finanční prostředky na svém účtu během několika dní od podepsáni smlouvy. Firma si pochvalovala vysoce profesionální a korektní přístup, díky kterému získala k NOVA leasing důvěru a jejich služby využili ještě několikrát.

Vyjádření klienta

Pan Petr Martinec, jednatel a ředitel společnosti, se ke spolupráci s NOVA leasing vyjádřil takto: “Rychlost a operativnost, s jakou nám NOVA leasing, a.s. poskytla financování, nám umožňuje s optimismem hledět do budoucna.”.

Nova leasing a.s. – reference a zkušenosti
3.4 (67.06%) 17

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Nova leasing a.s. – reference a zkušenosti
3.4 (67.06%) 17

Nova leasing a.s. – reference a zkušenosti
3.4 (67.06%) 17