Nové internetové bankovnictví mBank

12.3.2014
Kategorie: Bankovní půjčky, Rychlé půjčky

mbank pobočky bankovnictvíMbanka už dlouho na sociálních sítích informovala o tom, že by u nich mohlo dojít ke změně v internetovém bankovnictví a že se chystá přechod na novou verzi. Opravdu se tak stalo a klienti mBank už tak mohou využívat podobně jako klienti Era portálu (také nedávno aktualizován) mnoho zajímavých funkcí a služeb.

Správce financí

Potřebujete pohlídat svůj rozpočet a zjistit, za co utrácíte a kde se berou peníze, které vám chodí na účet? Využijte nového správce financí, který je určen právě k odhalení těchto informací. Spravovat vaše finance tak můžete přímo online v elektronickém bankovnictví.

Pro ty, kteří by se ještě v novém internetovém bankovnictví od mBanky neorientovali připravili pracovníci této bankovní instituce přehlednout stránku s potřebnými informacemi a dostupné je také video, které přikládáme zde.

Start neproběhl nejlépe

Jak se můžete dočíst ve zpravodajství Lidovky.cz, start nového ebankingu a přechod na novou verzi nebyl úplně bez problémů, s tím se ale muselo počítat.

Založit bankovní konto u mBank zdarma >>

Banka mBank s velkou pompézností spustila nové internetové bankovnictví. To se ale potýká s nepříjemnými „porodními bolestmi“ – nefunguje. Banka sice ohlašovala, že se nové bankovnictví zpřístupní po vlnách, vyvolení uživatelé s předběžným přístupem ale mají problém se přihlásit.

Zdroj: http://byznys.lidovky.cz/nove-internetove-bankovnictvi-mbank-ma-problemy-klienti-se-neprihlasi-1my-/moje-penize.aspx?c=A140210_112222_moje-penize_jzl

Služby mBank.cz

I přesto, že je mBank relativně novou bankovní institucí, už mají dost širokou nabídku služeb. Základem je samozřejmě běžný osobní účet, na který můžete napojit kreditní kartu. Díky spořícím službám eMax můžete přebytečné finanční prostředky zhodnocovat přímo tady. Navíc dnes mezi své služby přidali také různé druhy pojištění.

Další odkazy:

mBank pobočky

 

Nové internetové bankovnictví mBank
Ohodnotit recenzi

1 komentář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Nové internetové bankovnictví mBank
Ohodnotit recenzi

Nové internetové bankovnictví mBank
Ohodnotit recenzi