7.5.2014
Kategorie: Nezařazené

Okamžitá půjčka ihned na účet bez 1 kč

7.5.2014
Kategorie: Nezařazené

V dnešním článku jsme pro vás připravili tip na zajímavou nebankovní půjčku, u které není potřeba platit žádný poplatek předem a její Okamžitá půjčka ihned na účet bez 1 kčvyřízení je opravdu okamžité.

Není to sice úvěr určený pro každého, ale využívají jej především nezaměstnaní, studenti anebo senioři, kteří nevychází z penězi do důchodu.

Využívat půjčku mohou ale samozřejmě i zaměstnanci či začínající podnikatelé. A co přesně tedy jde?

Rychlá půjčka do 5000 Kč

Jde o nabídku jedné z nebankovních společností, které se zaměřují na poskytování krátkodobých úvěrů. Takové půjčky jsou u nás nabízeny pod několika označeními:

Ve všech případech jde vlastně o stejný typ úvěru, který se vyznačuje několika typickými parametry.

  • Hlavním je asi krátká doba splatnosti. Tyto půjčky jsou nabízené se splatností od jednoho týdne do 45 dnů, někdy i s možností prodloužení období splatnosti.
  • Další typickou vlastností půjček je nízká cílová částka. Půjčit si můžete až 20 000 Kč, ovšem většinou jsou nabízeny půjčky do 5000 nebo 10 000 Kč. Částka bývá volitelná, takže není problém půjčit si přesně kolik potřebujete, ať už je to 1250 Kč nebo 11 356 Kč.
  • Prověřování klienta formou první půjčky je také typické pro většinu poskytovatelů, kteří nabízí rychlé půjčky na účet. První půjčka tak bývá o něco nižší, například pouze do 3000 nebo 5000 Kč a až po jejím splacení máte nárok na větší úvěr.

Jak to funguje?

SMS půjčky fungují velmi jednoduše. Vyberete si některou ze společností, která nabízí tento typ okamžité půjčky a vyberete si cílovou částku, kterou můžete jako nový zákazník získat.

Doporučujeme vám vybrat si nebankovní společnost, která půjčuje peníze poprvé bez úroků. Jde například o firmu Perfect Money, kterou už jsme v našich článcích několikrát zmiňovali.

Perfect Money nabízí novým klientům formou první půjčky možnost vypůjčení si až 3000 Kč ihned na účet s nulovým úrokem. Splatnost je zde několik týdnů a při další půjčce můžete získat úvěr až 5000 kč s týdenní splatností zdarma.

Okamžitá půjčka ihned na účet bez 1 kč
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Okamžitá půjčka ihned na účet bez 1 kč
Ohodnotit recenzi

Okamžitá půjčka ihned na účet bez 1 kč
Ohodnotit recenzi