Omega Půjčka do 5000

17.7.2013
Kategorie: Katalog firem, Rychlé půjčky

Nebankovní společnosti poskytující krátkodobé menší půjčky jsou řešením problémů například v situaci, kdy vám chybí peníze do výplaty a hodila by se vám nějaká ta koruna navíc.

I přesto, že je potřeba za tyto půjčky platit poplatek lidé využívají často služby nebankovních společností k tomu, aby si zajistili potřebné rezervy.

Jednou z firem, u které si můžete právě v takové situaci půjčit částku do 5000 Kč je firma Omega Financial a jejich Omega Půjčka.

Omega Financial se řadí v kategorii úvěrů do 5000 Kč například vedle Perfect Money či firmy VataOnline.
Jaké výhody má oproti konkurenci a kdo všechno může půjčku od této společnosti získat?

Parametry půjčky

Jak už jste se mohli dočíst výše, úvěr od společnosti Omega Financial s.r.o. je nabízen do výše 5 000 Kč. Můžete si půjčit ale méně, minimální částka je 1 000 Kč. Určitě vás zajímá, kolik za půjčku přeplatíte. To se však nedá říct hned, výše úroku a poplatku se totiž odvozuje od toho, na jak dlouhou dobu si peníze půjčíte.

Doba splatnosti u Omega Půjčky je volitelná. Období, ze kterého si můžete vybrat je 7 – 30 dní. Pří půjčce na týden je samozřejmě poplatek nejnižší, RPSN je ale v této situaci nejvyšší. Znamená to tedy, že úroková sazba je u kratších půjček vyšší.

Jestliže vám parametry tohoto úvěru vyhovují, potom není nic snazšího, než si o půjčku ihned zažádat. Její sjednání je totiž opravdu snadné, což patří mezi další výhody této společnosti. Vše lze vyřídit bez nutnosti osobní schůzky anebo návštěvy pobočky – vyřešíte to přes internet.

Pomocí online žádosti Omega Půjčky si požádáte o úvěr a počkáte na další instrukce, které vám dorazí. Před schválením úvěru je potřeba splnit ještě několik podmínek – mezi ně patří jednak uhrazení registračního poplatku 1 Kč a také ověření PINem, který vám dorazí SMSkou na mobil. Registrační poplatek je potřeba poslat ze svého bankovního účtu pro ověření toho, že jste jeho majitelem.

Omega Půjčka do 5000Splácení a prodloužení úvěru

U krátkodobých půjček se neplatí klasické splátky jako u klasických půjček, ale platíte pouze jednorázový poplatek, který zahrnuje všechny výdaje na půjčení peněz. Poplatek zaplatíte převodem na bankovní účet ještě před tím, než vyprší doba splatnosti.

Pokud to nestíháte a víte, že peníze včas nesplatíte, můžete kontaktovat firmu Omega Financial s žádostí o prodloužení úvěru. Obvykle nabízí možnost prodloužení půjčky o týden nebo 14 dní.

Omega Půjčka do 5000
5 (100%) 1

Zádný komentář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Omega Půjčka do 5000
5 (100%) 1

Omega Půjčka do 5000
5 (100%) 1