Onlain půjčky od soukromníků

7.5.2014
Kategorie: Kreditní karty, Rychlé půjčky

Vždycky jsem si myslel, že mě nedostatek peněz nikdy nezastihne. Vždycky jsem měl pár tisíc v záloze a neměl jsem nikdy tak vysoké výdaje, aby mi peníze chyběli. Finanční prostředky jsem měl rozpočítané na několik týdnů dopředu, takže jsem myslel i na zadní kolečka a když byla krize, tak jsem neutrácel.

Bohužel nutnost půjčky zasáhla jednou nečekaně i mě. V novém pronájmu, kde platím zálohy za energie a vodu bohužel přes zimu nějak naskákali výdaje za topení (plyn od RWE) a já tak musím doplatit nemalý přeplatek, se kterým jsem vůbec nepočítal.

Nejde zrovna o malou částku a tyto peníze v celé částce naspořené nemám, takže si nějaký úvěr budu muset vyřídit i já.

Naštěstí jsem si před nedávnem sjednal a aktivoval svoji vlastní první kreditní kartu od Poštovní spořitelny, tedy nyní už vlastně od Ery, díky které mám možnost si vypůjčit až 100 000 Kč bez doložení příjmů a poplatků.

Onlain půjčky od soukromníkůNevýhoda v mé kreditní kartě bez příjmů ovšem spočívá v tom, že jsou zde po uplynutí bezúročného období musím platit velmi vysoké úroky, které jsou podobné lichvářské půjčce. Období, kdy úroky neplatím je 55 dnů, což může být pro někoho hodně, pro někoho ale jen velmi krátká doba.

Půjčky od lichvářů a soukromých osob

Proto někteří lidé, kteří nemají možnost získat kreditku jako já, anebo jim prostě doba bezúročného období nevyhovuje, hledají jiné úvěrové produkty. Právě těmi mohou být onlain půjčky od soukromníků a lichvářů, kteří půjčí peníze z vlastních zdrojů.

Já osobně bych tuto možnost vybíral až jako poslední. Nejprve bych zkusil klasickou bankovní půjčku a pokud by nešlo tohle, zašel bych do některé nebankovní společnosti.

V případě, že potřebujete zaplatit výdaje jen v menší částce, třeba do 5000 Kč a nepotřebujete nijak dlouhou dobu, můžete zkusit získat peníze z SMS půjček, tak jak je to zmíněno ve článku na SMSpujcka.bonante.cz

V případě onlain půjčky od soukromníka totiž vůbec nevíte, od koho si půjčujete a zda nejde o podvodníka nebo lichváře, který se vás snaží jen obrat o peníze. V dnešní době je úvěrových podvodů opravdu velké množství a rizika při půjčení onlain nejsou zrovna minimální.

Onlain půjčky od soukromníků
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Onlain půjčky od soukromníků
Ohodnotit recenzi

Onlain půjčky od soukromníků
Ohodnotit recenzi