30.10.2014
Kategorie: Nezařazené

Osobní finance mBank

30.10.2014
Kategorie: Nezařazené

Není tomu tak dlouho, co na český bankovní trh vstoupila nová retailová banka s názvem mBank. V té době to byla první banka, která začala s revolucí v oblasti poplatků – nejenže u nich měli (a dosud mají) klienti vedení bankovního účtu zdarma, navíc mají odpušťeno mnoho dalších poplatků a ušetří tak měsíčně nemalé finanční prostředky.

Osobní finance mBank

Mohlo by se zdát, že výhodnost bankovních produktů od mBank, ať už jde o osobní účty anebo třeba kreditní karty, bude vykoupena horší kvalitou služeb, ale není tomu tak.

mBank drží kvalitu finančních produktů na výborné úrovni, místo toho efektivněji pracují s rozpočtem a nemají zbytečně vysoké výdaje jako konkurence.

Založit bankovní konto u mBank zdarma >>

Klienti totiž služby využívají především pomocí moderního elektronického či mobilního bankovnictví. Pobočky potom slouží jen k vyřízení opravdu těch nejnutnějších formalit – ty vyřídíte v tzv. mKioscích, které najdete převážně v krajských městech.

Nejvýhodnější půjčka? mPůjčka bez poplatků s úrokem pod 10%!

Na našem webu FinanceChytre.cz jsme vždy chtěli našim čtenářům nabízet ty nejvýhodnější finanční služby a produkty, ať už jde o spoření anebo úvěrové produkty. Proto bych rozhodně nemohli vynechat půjčku od mBanky.

Podle nezávislého testu, který tento rok provedl server Bankovnipoplatky.com, vyšla mPůjčka vítězně a to hned z několika důvodů.

 • Snadné a transparentní sjednání – o půjčku si můžete požádat pohodlně online z vašeho domova
 • Nejnižší úroková sazba – nejnižší úrok na trhu, roční úroková sazba už od 9,9 % p.a.
 • Nulové poplatky – za sjednání, vedení, předčasné nebo mimořádné splátky nezaplatíte ani 1 Kč navíc

priklad-pujckyPříklad:

Potřebujete půjčit 50 000 kč na opravu vašeho vozidla. Nechcete dokládat účel a tak zvolíte bezúčelový úvěr.

Můžete si zvolit splatnost na 1 – 7 let, vyberete tedy například tříleté období splatosti.

 • Výše půjčky: 50 000 Kč
 • Doba splatnosti: 3 roky
 • Úrok: 9,9 % p.a.
 • Měsíční splátka: 1 611 Kč
 • Celkem splatíte: 57 996 Kč

Co nás oslovilo?

mPůjčka je rozhodně zajímavý produkt, ale u nás na FinanceChytre.cz se zaměřujeme na to, jak získat peníze opravdu co nejlevněji, nejlépe zadarmo. Proto nás lákal trochu jiný typ úvěrového produktu a to jejich kreditní karta. A mile nás překvapila.

Hlavní výhodou kreditních karet je to, že zde máte určité bezúročné období, během jehož trvání nemusíte za půjčené peníze, které z kreditky čerpáte, platit žádný úrok.

U mKreditky je tohle období dokonce 53 dnů volné a pro bonitní klienty, kteří získají kreditní kartu Visa Gold je tak možnost čerpat částky až do 500 000 Kč.

Tohle ale není jediný důvod, proč je podle nás mKreditka výhodná. Díky této bance můžete totiž 1% z obratu karty získat nazpět.

mkreditkaDalší výhodou je potom možnost zvolit si jeden ze 3 tarifů. První tarif je zdarma ovšem s tím, že máte RPSN nejvyšší, asi 23 %. Pokud si však zvolíte některý z dalších dvou tarifů, je RPSN pod 20%, ovšem za určitý měsíční poplatek.

Finanční prostředky z této kreditní karty můžete navíc využívat bez problémů i k podnikání a značně si tak lze navýšit cashflow.

Kartou lze totiž platit v kamenných obchodech či eshopech, ale můžete s ní také provádět klasické bankovní převody po Česku i do zahraničí.

Sjednání karty je snadné jako u všech dalších produktů. V případě, že jste stálým klientem mBanky vám dokonce možná kreditku předschválí, takže její aktivace je pak otázkou několika kliknutí.

Pro nové klienty je zde nutnost navštívit některý z kiosků a doložit váš příjem (například potvrzením od zaměstnavatele anebo dodáním posledního daňového přiznání).

Díky kombinaci několika produktů od mBanky tak můžete zároveň spořit a bez problému využívat vaše dostupné finanční prostředky. Stačí, když si sjednáte mSpoření (úrok až 3 %), převedete tam svoje finance a k platbám využijete dočasně finanční prostředky z kreditní karty, která vám je zajistí bezúročně.

Důležité kontakty:

 • www.mbank.cz
 • mLinka 246 017 777
 • kontakt@mBank.cz
 • Pro hovory ze zahraničí +420 246 017 777
Osobní finance mBank
Ohodnotit recenzi
Kontaktní formulář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Osobní finance mBank
Ohodnotit recenzi

Osobní finance mBank
Ohodnotit recenzi