27.6.2016
Kategorie: Rychlé půjčky

P2P půjčky Benefi – příležitost, jak získat půjčku nebo výhodně investovat

27.6.2016
Kategorie: Rychlé půjčky

Různých bankovních i nebankovních společností, nabízejících více i méně výhodné půjčky je na našem trhu obrovské množství. Nově se ale začínají objevovat portály, zaměřené na trochu jiný způsob půjčování peněz, než jsme byli doposud zvyklí. Jedná se o tzv. P2P půjčky, neboli úvěry, které si lidé poskytují vzájemně mezi sebou. Tato platforma má spoustu předností a je výhodná nejen pro ty, kteří si potřebují půjčit, ale i pro všechny, kteří chtějí výhodně a s minimálním rizikem investovat svoje peníze. V tomto článku si blíže představíme portál společnosti Benefi, která je jedním z největších zprostředkovatelů P2P půjček v České republice. 

P2P půjčky a jejich základní princip

Základní podstatou P2P půjčky je to, že peníze lidem neposkytuje žádná finanční společnost, ale půjčují si je lidé mezi sebou. Funguje to tak, že zájemce o úvěr si podá žádost prostřednictvím webové stránky a pokud splní základní požadavky, bude jeho žádost na daném portálu zveřejněna. Ostatní lidé pak budou moci na tuto půjčku přispět a jakmile se podaří složit celou částku, žadatel ji dostane vyplacenou na účet. Peníze pak splácí provozovateli portálu, ten následně splátky rozdělí investorům půjčky. 

Benefi (1)

Základní fakta o půjčkách Benefi

K nejdůležitějším a klíčovým vlastnostem půjček na portálu Benefi patří zejména:

  • výše půjčky od 10 000 Kč až do 250 000 Kč
  • doba splácení úvěru od 6 do 60 měsíců
  • nízké úrokové sazby, které začínají už na 6% ročně
  • absence zbytečných poplatků (neplatíte nic předem, zdarma je i předčasné splacení úvěru)
  • jednoduché a pohodlné sjednání půjčky přes internet
  • poskytnutí půjčky bez ručitele a bez zástavy majetku
  • příležitost pro ty, kteří chtějí investovat pouze malou částku
  • zajímavé roční výnosy i při zachování nízkého rizika

Refinancování půjčky přes Benefi

Splácíte úvěr u banky nebo u nebankovní společnosti a nejste spokojení s jeho podmínkami? Máte příliš vysokou měsíční splátku, která nadměrně zatěžuje Váš rozpočet? Pokud ano, můžete si tuto půjčku nechat výhodně refinancovat právě na portálu Benefi.cz. Tato nabídka se vztahuje jak na velké banky, tak i na malé nebankovní poskytovatele a vše se dá vyřídit pohodlně online. Díky refinancování můžete mít mnohem nižší měsíční splátku a ušetřit tak nemalé peníze. 

Konsolidace úvěrů na Benefi

Dalším úvěrovým produktem, který společnost Benefi zprostředkovává, je konsolidace, neboli sloučení více úvěrů do jednoho velkého. Konsolidace znamená možnost snížení měsíční splátky, výrazné zjednodušení splácené a spoustu lidí může i zachránit před exekucí. Pokud byste o sloučení půjček se společností Benefi měli zájem, napište jim nebo zavolejte pro podrobnější informace – veškeré kontaktní údaje naleznete na jejich webových stránkách www.benefi.cz, kde zároveň najdete kompletní informace o celém projektu.

Celkové hodnocení

Portál společnosti Benefi, zaměřený na P2P půjčky, je kvalitním, profesionálním a naprosto důvěryhodným projektem, u kterého se nemusíte bát požádat si o půjčku nebo na něm investovat Vaše peníze. Pro ty, co si chtějí půjčit, je Benefi jedinečnou příležitostí, jak získat úvěr za výhodných podmínek, s rozumnými úroky a bez nesmyslných poplatků. Stejně tak i pro ty, kteří chtějí svoje finance zhodnotit, je Benefi dobrou a rozumnou volbou – je zde možnost investovat i do rizikovějších půjček a vyšším výnosem, záleží vždy na každém investorovi, do jaké konkrétní aukce svůj vklad vloží. Minimální částka, kterou lze investovat, je pouhých 200 Kč, takže si investice mohou vyzkoušet i lidé, jenž nemají žádný velký kapitál.

benefi_pujcka_4_336x280

 

P2P půjčky Benefi – příležitost, jak získat půjčku nebo výhodně investovat
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

P2P půjčky Benefi – příležitost, jak získat půjčku nebo výhodně investovat
Ohodnotit recenzi

P2P půjčky Benefi – příležitost, jak získat půjčku nebo výhodně investovat
Ohodnotit recenzi