Peníze do výplaty – i bez registrů

6.2.2014
Kategorie: Bankovní půjčky, Kreditní karty, Půjčky do výplaty, Rychlé půjčky

Stále více klientů má problémy s krátkodobým nedostatkem financí, většinou jen pár dnů či týden před výplatou a potřebovali by získat na účet nebo v hotovosti rychle menší sumu peněz. Ne každý si ovšem chce vzít půjčku od rodiny a často se lidé raději obrátí na specializovaného poskytovatele, jakým je banka nebo nebankovní společnost.

V bance je půjčování finančních prostředků nejvýhodnější, úroky jsou zde relativně nízké a často není potřeba platit žádný poplatek předem. Ti ze zákazníků, kteří mají navíc vyřízenou kreditní kartu nebo výhodný kontokorent si zde mohou opakovaně půjčovat bez podávání žádosti a navíc je zde možnost využití bezúročného období, kdy za dluh neplatíte žádné úroky.

Někdy může být ale se získáním peněz v bance problém. Banky totiž kontrolují solventnost a bonitu klienta a jestliže objeví nějaký váš záznam v registrech dlužníků, můžete mít problém.

Půjčky i bez prověřování

Často stačí i pozdní splátka subjektu, který je členem sdružení SOLUS. Právě SOLUS funguje jako seznam dlužníků a takový lidé se pak http://pujckyprehledne.cz/ - půjčky ihnedmusí při získávání půjčky obrátit na sektor nebankovní, kde nejsou požadavky na klienti při schvalovacím procesu úvěru tak přísné.

To je jedním z důvodů, proč jsou nebankovní malé úvěry tak vyhledávané. Dalším důvodem, proč by vás měla rychlá půjčka do výplaty zajímat, je bonusová akce u některých poskytovatelů, díky kterým je možné získat první půjčku bez úroků. Neplatíte tak žádné navýšení a půjčit si tak můžete až 5000 Kč zdarma. Nabídka však platí jen pro nové klienty.

Taková rychlá půjčka bez registru s bonusovým úrokem je dostupná u nebankovních společností jako Ferratum, Zaplo či Perfect Money.

Při opakovaném půjčení si zde můžete požádat až o částky kolem 10 000 Kč, stačí jen řádně splatit svoji první půjčku. U těchto typů úvěrů je zajímavostí možnost prodloužení za poplatek, pro ty, kteří nestíhají splácet svůj dluh včas.

 

Peníze do výplaty – i bez registrů
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Peníze do výplaty – i bez registrů
Ohodnotit recenzi

Peníze do výplaty – i bez registrů
Ohodnotit recenzi