Petrova půjčka je podvod?

7.5.2014
Kategorie: Katalog firem, Rychlé půjčky

Mezi nebankovními půjčkami, na které můžete narazit při vyhledávání úvěrových produktů na internetu, je i produkt s z názvem Petrova půjčka. Jde o nebankovní půjčku, díky které můžete podle údajů na jejich webu získat až 150 000 Kč.

petrova půjčkaProtože ale nemají příliš rozsáhlé webové stránky a nedá se jejich úvěr nijak prověřit, zda nejde o podvod, nemá k této půjčce mnoho klientů přílišnou důvěru.

Proto jsme pro vás zjišťovali přesnější informace, o tom, jak to u Petrovy půjčky doopravdy funguje a zda se nemusíte bát žádného rizika.

Půjčky od Cresco Group

Podle údajů v kontaktech je provozovatelem těchto webových stránek společnost Cresco Group s.r.o., firma o které jsme už psali několikrát v minulosti právě ve spojení s poskytováním a zprostředkováním nebankovních půjček.

U CG půjčky to většinou funguje tak, že Cresco Group pod různými názvy úvěrových služeb nabízí a zprostředkovává úvěry pro banky či nebankovní společnosti.

Je tedy velmi možné, že když si požádáte o půjčku od Cresco Group na stránkách petrovapujcka.cz, získáte nakonec třeba půjčku od GE Money bank.

Nejde tedy rozhodně o klasický podvod, jako to bývalo v minulosti s falešnými poplatky předem. Cresco Group vám opravdu může přes Petrovu půjčku zajistit nějaký úvěr. Bohužel je na internetu nedostatek informací, recenzí a zkušeností v diskuzích, takže se nedá zjistit, pro koho tutu půjčku zprostředkovávají.

Kolik si tam můžete půjčit:

  • Půjčka na 10 000 Kč
  • Půjčka na 50 000 Kč
  • Půjčka na 100 000 Kč
  • Půjčka na 150 000 Kč

Všechny informace na jejich webových stránkách by měly být s největší pravděpodobností pravdivé, takže se na úrokové sazby lze spolehnout. Určitě si ale vše ještě konkrétně projděte při vyřizování smlouvy o půjčku.

Petrova půjčka je podvod?
Ohodnotit recenzi
Štítky:,

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Petrova půjčka je podvod?
Ohodnotit recenzi

Petrova půjčka je podvod?
Ohodnotit recenzi