31.8.2013
Kategorie: Rychlé půjčky

Podnikatelský úvěr pro začínající podnikatele

31.8.2013
Kategorie: Rychlé půjčky

Startujete podnikání a potřebujete si nezbytně vzít nějakou menší či větší půjčku, aby vše šlo snáz?

Zkuste vyhledat podnikatelský úvěr pro začínající podnikatele.

U většiny bank si lze půjčit obnos až do pěti milionů korun výše, což stačí na rozjezd menšího obchodu, restaurace, hotelu a tak dále a tak dále.

Standardní podnikatelské záměry jsou s touto částkou více než dobře realizovatelné.

Začínáte jako soukromý lékař, veterinář, rozjíždíte lékárnu či advokátní kancelář, jste budoucí daňový poradce? Potom je podnikatelský úvěr pro začínající podnikatele právě pro vás!

Úvěr by vám měl být zpravidla poskytnut i tehdy, pokud nemáte žádnou podnikatelskou historii. Bankám je jasné, že ji teprve budete psát a poté se uvidí, zda budete úspěšní nebo nebudete.

Podnikatelský úvěrBankám v případě této půjčky postačí, když předložíte profesní průkaz nebo osvědčení a příjmy za poslední tři měsíce – postačí výpis z účtu.

Při půjčení takto vysoké finanční sumy jsou podobné materiály nutné, bohužel toto není jen nějaká půjčka do výplaty v hodnotě jedné nebo dvou tisícikorun a banka se musí předem pojistit.

O podnikatelský úvěr pro začínající podnikatele lze požádat online, případně si můžete na pobočku banky či jiné instituce i zavolat a informovat se tímto způsobem.

Další možností je schůzka na pobočce, která bude asi nejlepším řešením dané situace – jinými slovy – pokud chcete velkou půjčku, musíte si rozmyslet pro a proti a navíc se i informovat o různých možnostech, které je nejlepší probrat osobní formou s člověkem „za přepážkou“, který má s podobnými úvěry již zkušenosti a poradí vám, jak na to.

A jaká je doba splatnosti? Samozřejmě ne měsíc, pohybuje se od dvou do deseti let. Úvěr by měl být jištěn nemovitostí, která nemusí nutně spadat do vašeho majetku, stejně tak můžete odložit splátky nebo vše splatit předčasně, pokud se bude podnikání opravdu dařit.

Podnikatelský úvěr pro začínající podnikatele
Ohodnotit recenzi

1 komentář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Podnikatelský úvěr pro začínající podnikatele
Ohodnotit recenzi

Podnikatelský úvěr pro začínající podnikatele
Ohodnotit recenzi