9.10.2015
Kategorie: Půjčky do výplaty

Porovnání půjček a hypoték

9.10.2015
Kategorie: Půjčky do výplaty

Hodláte bydlet ve vlastním, ale nevíte, zda zvolit dlouhodobu půjčku nebo hypotéku? Porovnání půjček je jednoduchým a efektivním řešením jak zjistit, který produkt je pro vás výhodnější.

Vyplatí se hypotéka nebo americká hypotéka

Hypotéka je úvěr účelový, musíte ji tedy využít tak, jak je stanoveno ve smlouvě, jinak vám hrozí, že peníze budete muset vrátit. Naproti tomu nebankovní půjčka nebo americká hypotéka tuto podmínku nemají. Nejsou vázány účelově a tak peníze můžete využít na nákup i rekonstrukci nemovitosti, jako vklad do podnikání nebo na vyplacení exekucí nebo konsolidaci dluhů. Musíte mít k dispozici nemovitost, kterou můžete ručit.

Půjčit si můžete až 70% z hodnoty nemovitosti. Je proto potřeba mimo dalších dokumentů nechat zpracovat odhad ceny nemovitosti, pokud ho nemáte. Peníze pak můžete čerpat za několik málo dní. Půjčka ihned je umožněna čerpat do 24 hodin od schválení půjčky a podepsání půjčky.Nemusíte navštěvovat několikrát pobočku jako u klasické hypotéky, vše vyřešíte online nebo telefonicky.

Jaké dokumenty potřebuji ke sjednání americké hypotéky:

  • 2 doklady totožnosti
  • odhad ceny nemovitosti
  • kupní či darovací smlouvu k nemovitosti
  • list vlastnictví
  • fotografie nemovitosti zvenčí i zevnitř

Obraťte se na hypotéčního specialistu

Máte obavy, že sami americkou hypotéku nebo nebankovní půjčku nezvládnete vyřídit? Obraťte se na hypotéčního specialistu. Poradí vám se všemi doklady a provede vás celým procesem vyřizování. Jeho služby jsou zdarma i v případě, že se nakonec rozhodnete a půjčku si nevezmete.

Dobrou službu vykoná i porovnání půjček, pokud si nejste jisti, jaký produkt vybrat. U každé hypotéky či půjčky si můžete porovnat úroky, poplatky, podmínky pro sjednání i vedení půjčky. Rozličné jsou například podmínky předčasného splacení, poplatku za vedení úvěrového účtu apod. Liší se od sebe i úroky. Nebankovní rychlá půjčka ihned má často úrokové sazby mnohem výhodnější než když si sjednáte americkou hypotéku v bance. Sjednat si ji mohou i osoby s nízkým nebo žádným příjmem i se záznamem v registru dlužníků, případně s exekucí.

Bydlení ve svém má celou řadu výhod a v porovnání s placením drahého pronájmu ušetříte peníze. Navíc vám dům či byt zůstává navždy, pokud se ho po čase nerozhodnete prodat. Americká hypotéka vám ušetří mnoho starostí, pokud chcete zrekonstruovat dům a nakoupit zároveň nové vybavení. Rekonstrukcí domu zvýšíte jeho hodnotu a často také ušetříte náklady na vytápění a energie. Půjčka se jako investice v tomto případě vyplatí. Chcete investovat do nájemních bytů? Stačí správně nastavit splátky a nájemné, kterým je pokryjete.

Porovnání půjček a hypoték
Ohodnotit recenzi

nejlepsi

Porovnání půjček a hypoték
Ohodnotit recenzi

Porovnání půjček a hypoték
Ohodnotit recenzi