Poskytnutí sídla firmy Praha

5.11.2013
Kategorie: Zakládání společností

Pokud zakládáte novou živnost (či jste už nějakou dobu ve stavu OSVČ) a chtěli byste mít současně – třeba jen virtuálně – sídlo na prestižní adrese, pak pozorně čtěte následující řádky.

Samozřejmě, je určitě lepší mít oficiální sídlo v Praze, než někde na venkově nebo třeba na poměrně neznámém maloměstě, kde máte trvalé bydliště.

Pokud se k něčemu takovému rozhodnete, můžete doslova podnikat už druhý den, protože většina společností orientující se v tomto byznysu pracuje nesmírně rychle.

Zřízení „nového“ sídla firmy může být vyřízeno už během jedné hodiny od podání žádosti. A nebojte se, že to Vaše podnikání nějak zruinuje, nic takového se určitě nestane.

Podmínkou provozování živnosti je v každém případě nějaký zisk – a pokud si z něj můžete dovolit obětovat zhruba pět set až tisíc korun měsíčně – často ale i ještě o něco méně (v závislosti na popularitě adresy či aktuálnímu ceníku firmy, která Vám tuto službu zprostředkuje), není vůbec proč váhat.

  • Poměrně zajímavou nabídku má například společnost Office Place. Zde za zřízení adresy Vaší firmy na Praze 10 zaplatíte za měsíc jen 140 korun.
  • Naopak na Praze 1 v Klimentské ulici vyjde pronájem na 440 korun za měsíc. Minimální doba pronájmu je jeden kalendářní rok, sjednat dohodu můžete celkem až na čtyři léta.

Samozřejmostí jsou v těchto případech i doplňkové služby. Příjem pošty, její přeposílání nebo skenování, to vše lze za mírný poplatek snadno uskutečnit. Vaše společnost tak bude působit mnohem důvěryhodněji, a to obecně za opravdu minimální náklady.

Pokud chcete více – tedy například i osobní linku s asistentkou, která bude vyřizovat různé obchodní záležitosti, recepční služby nebo občasné schůze vedení Vaší firmy s některými z obchodních partnerů přímo v Praze, není to rovněž žádný problém.

Pronájem zasedacích místností přímo v oficiálním sídle firmy je možné třeba i na celé odpoledne, taxa je opět v řádu stokorun a v ceně často bývá i drobné občerstvení.

Poskytnutí sídla firmy Praha
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Poskytnutí sídla firmy Praha
Ohodnotit recenzi

Poskytnutí sídla firmy Praha
Ohodnotit recenzi