Profi credit půjčka – podvod

11.7.2013
Kategorie: Katalog firem, Rychlé půjčky

Do finančních problémů se můžete dostat dneska už relativně snadno. Stačí zapomenuté splátka či penále, které během delší doby narostou na nějakou závratnou částku.

Nemusí to být ani tak dlouhodobé, občas stačí nějaká osobní finanční krize. Právě pro lidi ve finanční tísni nabízí úvěry nebankovní společnosti jako Profi Credit. Vyplatí se využít jejich půjčky, nehrozí tam podvod anebo lichvářské jednání?

Internetové stránky firmy Profi Credit, která už delší dobu patří mezi poskytovatele nebankovních online půjček vám umožní si ihned díky jejich kalkulačce spočítat, jak vysoké měsíční splátky budete platit v případě, že si půjčíte vybranou částku právě u nich.

Vybrat si zde mohou půjčky zaměstnanci, důchodci a senioři anebo podnikatelé, kteří potřebují finanční injekci v začátcích jejich podnikání.

Zaměstnanecký úvěr

Jestliže patříte mezi ty, kteří mají pravidelné příjmy, ale žádná z bankovních institucí vám nechtěla půjčit, pak můžete vyzkoušet právě Zaměstnanecký úvěr od Profi Credit. Díky němu lze získat sumu od 10 000 Kč až po 166 000 Kč.

Půjčka 4999 Kč

Předchozí úvěr ale není jediné, co v nabídce Profi Credit najdete. Druhou možností pro ty, kteří chtějí peníze rychle, bez formalit a dokladů je úvěr 4999 Kč.

K jeho získání vám stačí jen 2 doklady a peníze můžete mít velmi rychle na účtě. Splatnost u tohoto úvěru je 9 nebo 12 měsíců. Protože jsou zde ale požadavky opravdu malé, je zde nutné zajištění směnkou.

Podvody?

Na internetu lze v diskuzích najít mnoho stížností na jednání s touto firmou. Pokud však budete procházet tyto negativní recenze a zkušenosti podrobněji, zjistíte, že si většinou stěžují lidé, kteří měli problém se splácením a většinou platili svoje dluhy po splatnosti anebo na ně vůbec nereagovali.

V případě, že si od Profi Credit půjčíte standardním způsobem a budete dluhy v pořádku a včas splácet by nemělo dojít k žádným problémům.

Profi credit půjčka – podvod
Ohodnotit recenzi
Kontaktní formulář

43 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Profi credit půjčka – podvod
Ohodnotit recenzi

Profi credit půjčka – podvod
Ohodnotit recenzi