ProfiDebt podvod

27.7.2013
Kategorie: Katalog firem, Oddlužení a exekuce

Ve finančním sektoru operuje množství nejrůznějších firem, ať už jde o banky, nebankovní společnosti ale také firmy, které se zaměřují na oddlužení anebo výkup pohledávek. Právě odkupem dluhů se zabývá firma Profidebt.

Tato společnost odkupuje pohledávky od mnoha poskytovatelů služeb – nemusí jít jen o půjčky. Spolupracují s nimi české banky i nebankovní společnosti jako například Provident Financial.

S touto firmou se můžete setkat například v případě, že budete dlužit některé nebankovní společnosti a ona prodá vaši pohledávku této firmě. Bohužel je jednání s těmito firmami značně problematické a proto vám doporučujeme dávat si dobrý pozor na to, co podepisujete.

ProfiDebt podvod

Přečtěte si zkušenosti několika zadlužených klientů:

Já jsem jim podepsala blankosměnku, dohodu o uznání dluhu a rozdodčí doložku. byla to největší chyba co jsem udělala v životě. byla to blbost.do konce života si to budu vyčítat. neměla jsem těm LUMPUM nic podepisovat. jenže to už nejde vrátit zpět. jak bych ráda vrátila čas. bohužel.

Dobrý den, měla jsem půjčku 6000,-, zaplatila jsem necelých osm tisíc, po úmrtí obou manželových rodičů jsem požádala o odklad splátek, pán mi poslal „smlouvy“ nevyplněné, že se zavazuji (s přeplatkem 17.000,-)splatit dlužný úrok do třech měsíců, to bylo samozřejmě nepřijatelné, nesměla jsem do smlouvy do prázdných kolonek nic vypisovat, jen podepsat. Teď mi přišlo exekuční rozhodnutí – pohledávka 33.000,-! plus 20.000,- exekutorovi.

ProfiDebt podvod
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

ProfiDebt podvod
Ohodnotit recenzi

ProfiDebt podvod
Ohodnotit recenzi