Pronto půjčka recenze

30.10.2014
Kategorie: Katalog firem, Rychlé půjčky

Pokud patříte mezi ty, kteří si čas od času potřebují nějaké peníze půjčit, potom už jistě dobře víte, že kromě půjček z banky, mezi které patří třeba výhodná mPůjčka, o které jsme psali v minulém článku, si lze peníze vypůjčit také od nebankovních společností, které vám sice nepůjčí peněz tolik, ovšem půjčují i problémovým klientům.

Jedním z takových úvěrů je internetová Pronto půjčka, která vám může zajistit až 50 000 Kč. Mohlo by se tak zdát, že se řadí po bok půjček typu Kredito24 anebo Zaimo půjčky, ovšem není to typický krátkodobý úvěr.

pronto pujckaNové krátkodobé půjčky mají sice podobné cílové částky, i když většina společností vám půjčí do 10 000 až 15 000 korun. Mají ovšem mnohem kratší dobu splatnosti, jenom v řádech týdnů, takže je navýšení v poměru k délce splatnosti značně vysoké.

Pronto půjčka je ale jiná a půjčit si zde můžete až na několik let. Maximální doba splatnosti je 48 měsíců, tedy dva roky. Dobou splatnosti se tak podobá spíše typu Home Credit či Provident půjčky.

Podmínky:

  • příjem ze zaměstnání nebo z podnikání
  • věk od 20 do 70 let
  • nutnost vlastního účtu

Půjčte si bez účelu až 50 000 Kč

Tento typ nové online půjčky vám může zajistit menší sumu jen pro krátkodobé problémy, ale můžete si půjčit až 50 000 Kč, pokud dojde ke schválení takové sumy.

Nenahlíží do registrů

Pronto půjčka je šancí pro všechny, kteří mají problémy s exekucí a dostali se do registrů. Zde vám totiž půjčí i v případě, že jste například v SOLUSU.

Registry dlužníků jsou problémem pro všechny, kteří se někdy na určitý čas dostali do potíží a nestihli zaplatit svoje pohledávky. Věřitelé, kterým totiž takoví lidé dluží, je nahlásí do seznamu registru dlužníků a zde si váš záznam o bonitě může prohlédnout každý, kdo schvaluje úvěry.

Máte s Pronto půjčkou zkušenosti, nebo vás něco zajímá? Ptejte se v diskuzi!

Pronto půjčka recenze
5 (100%) 1

8 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Pronto půjčka recenze
5 (100%) 1

Pronto půjčka recenze
5 (100%) 1