První půjčka pro důchodce zdarma

15.8.2014
Kategorie: Půjčky do výplaty, Rychlé půjčky

Rozhodli jste se, že si nakonec přilepšíte ke svému důchodu a vezmete si menší půjčku? Díky široké nabídce úvěrových produktů si můžete vybrat úvěr přesně v částce, jakou potřebujete a navíc můžete získat i výhodný úrok.

Překvapivě je na trhu i nabídka půjčky, kterou lze získat poprvé zdarma. Nejde o podvod, ale o bonusovou nabídku několika firem, které nabízí krátkodobé půjčky.

První půjčka u Zaplo

První půjčka pro důchodce

Zaplo Finance patří mezi novější firmy, které u nás fungují několik měsíců. Zaplo je u nás už více než rok a za tu dobu se ukázalo, že jde o kvalitní firmu, jejíž služby využívá mnoho lidí.

Zaplo půjčka je sice menší, zajistí vám finance zhruba do 12 000 Kč, ovšem tato částka je pro mnoho lidí ideální.

Půjčují si zde jednak lidé, kterým chybí peníze do výplaty tak právě důchodci, kteří hledají bonusovou první půjčku zdarma.

U Zaplo si můžete vzít poprvé několik tisíc, maximálně 5000 Kč. Splatnost je zde do jednoho měsíce, ovšem neplatíte opravdu žádný úrok.

Zaplo finance se bohužel řadí mezi firmy, které vyžadují uhrazení registračního poplatku předem. Většinou klientům nedoporučujeme, aby využívali firmy, které chtějí poplatky, zde je to ovšem trochu jinak.

U Zaplo je poplatek symbolický, je pouze kvůli ověření vašeho bankovního účtu a tak stačí, když pošlete pouze 1 kč.

Výhodou Zaplo půjčky je to, že vám zde schválí žádosti o víkendu. Tohle je jedna z mála firem, která nabízí půjčky i víkendu, velmi rychle a snadno vyřízené přes jejich online žádost.

Půjčky od Perfect Money

Zaplo Finance samozřejmě není jedinou firmou, která nabízí takhle výhodně krátkodobé sms půjčky. Peníze tímhle způsobem nabízí i například firma Perfect Money s.r.o., která se zaměřuje na půjčky do 5000 Kč. Půjčují také důchodcům, poprvé vám nabídnout až 3000 Kč.

První půjčka je u nich také s bonusem, takže za ni neplatíte. Jejich první půjčka zdarma pro důchodce je ovšem s trochu kratší splatností, maximálně si můžete poprvé půjčit finanční prostředky na 3 týdny.

Výhody Perfect Money jsou v tom, že zde neplatíte žádné poplatky předem, ovšem je zde jiné vyřízení půjčky. Poprvé je potřeba vytisknout úvěrovou smlouvu, kterou vám pošlou na email.

Tuto smlouvu pak podepíšete a pošlete na jejich adresu. Hned po doručení proběhne schválení žádosti a odeslání peněz k vám na bankovní účet.

První půjčka pro důchodce zdarma
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

První půjčka pro důchodce zdarma
Ohodnotit recenzi

První půjčka pro důchodce zdarma
Ohodnotit recenzi