Půjčka až 30000 na účet nebo do domu

4.1.2014
Kategorie: Bankovní půjčky, Rychlé půjčky

Dostali jste se do finanční tísně a potřebujete půjčit nějaké peníze? V takovém případě máte několik možností, jak tento problém řešit. Můžete zkusit potřebné peníze nějak vydělat anebo získat prodejem svých věcí anebo si můžete půjčit.

Půjčka až 30000 Větší částky, zhruba od 30 000 vám už asi v rodině nepůjčí a proto je většinou potřeba obrátit se na specializované poskytovatele půjček. Můžete vyzkoušet půjčky od bank, úvěry má v nabídce snad každá česká banka.

Druhou možností jsou pak nebankovní společnosti, které půjčují sice většinou o něco méně, ale mají zase jiné výhody.

Půjčky z banky

Banky bychom vám doporučili v případě, že na peníze nespěcháte a nepotřebujete je ihned na účet nebo v hotovosti. Jestliže máte čas, můžete si vybírat mezi bankovními osobními půjčkami a vybrat si tu nejvhodnější.

Zaujmout by vás mohla například Era půjčka anebo některý z úvěrů od novějších bank jako je Air banka či Equa bank.

Klienti, kteří potřebují peníze rychleji a nehledí tolik na výhodnout a výši úrokových sazeb mohou vyzkoušet nebankovní sektor.

Skoro určitě zde zaplatíte za půjčení peněz na úrocích více, ovšem výhody jsou tu třeba pro lidi s nižším příjmem anebo pro ty, kteří hledají půjčky až  do 30 000 bez registrů a poplatků předem.

  • Díky firmám jakou je třeba Tommy Stachi si totiž můžete půjčit částky až v desítkách tisíc korun, aniž by došlo při schvalovacím procesu k nahlížení do registrů dlužníků. U této firmy si tak mohou půjčit zaměstnanci nebo OSVČ až 150 000 Kč na cokoliv potřebují.
  • Provident Financial už sice do registrů nahlíží a klienta prověřuje, ovšem k získání půjčky od této nebankovní společnosti vám postačí pouze občanský průkaz, vhodný věk a doklad o příjmu.
  • Podobně známou firmou je Home Credit, která nabízí jak osobní půjčky, tak specializované účelové úvěry třeba na auto nebo na nákupy. Pokud rádi využíváte opakované půjčky a nebojíte se revolvingových úvěrů, můžete si u nich dokonce sjednat kreditní kartu.
Půjčka až 30000 na účet nebo do domu
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Půjčka až 30000 na účet nebo do domu
Ohodnotit recenzi

Půjčka až 30000 na účet nebo do domu
Ohodnotit recenzi