29.1.2014
Kategorie: Rychlé půjčky

Půjčka bez registru pro nezaměstnané do 150 000 Kč

29.1.2014
Kategorie: Rychlé půjčky

Ne všichni, kdo si dnes vyřizují střednědobé půjčky, si berou úvěry v bankách. Je to sice skoro vždy to nejvýhodnější řešení, protože jen málokdo dokáže konkurovat jejich úvěrovým sazbám (pokud nevyužijete půjčky v rodině), snad jen některé spořitelní družstva (třeba MSD nebo Creditas).

Banky mají ale několik nepříliš příjemných vlastností, mezi které patří třeba nutnost osobní schůzky, více formalit a delší schvalovací procesy. Navíc mají docela přísné podmínky, v porovnání s některými nebankovními společnostmi.

Právě nebankovní společnosti jsou proto alternativní volbou pro ty, kteří si nechtějí nebo nemohou půjčovat peníze v bance. Na kterou z takových společností se můžete obrátit při hledání půjčky do 150 000 Kč?

Poskytovatelé půjčky do 150 000 Kč

Z těch, které zná snad každý, můžeme jmenovat třeba firmy jako Home Credit anebo Profi Credit. Tyto společnosti nabízí peníze zaměstnancům nebo podnikatelům OSVČ, kteří mohou doložit svoje příjmy a hledají bezúčelové půjčky. Nemají však vhodnou půjčku bez registru pro nezaměstnané.

U Home Credit si navíc můžete vyřídit další specifické úvěry jako třeba půjčku na auto.

Bohužel třeba právě Home Credit nahlíží do určitých registrů dlužníků a prověřuje tak platební minulost klienta, který si u nich o půjčku požádal.

Jsou členem sdružení SOLUS a pokud máte v seznamu dlužníků SOLUS zápis, pak vám pravděpodobně nepůjčí.

Firma, která nemá tak přísné požadavky jako Home Credit je třeba Tommy Stachi, která se v poslední době stala také docela známou.

Půjčit si u nich můžete přes internet díky online žádosti částky až do 150 000 kč s možností rychlého vyplacení, nečekejte zde ovšem rozhodně tak výhodné úrokové sazby (jsou to skoro půjčky od lichváře) jako v bance.

Půjčka bez registru pro nezaměstnané do 150 000 Kč
1 (20%) 1

1 komentář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Půjčka bez registru pro nezaměstnané do 150 000 Kč
1 (20%) 1

Půjčka bez registru pro nezaměstnané do 150 000 Kč
1 (20%) 1