20.5.2015
Kategorie: Rychlé půjčky

Pujčka do 10 minut

20.5.2015
Kategorie: Rychlé půjčky

Doba, kdy jste museli pro vyřízení půjčky osobně na pobočku jsou pryč. Delší dobu si můžete půjčit nižší částky z pohodlí domova přes internet. Ušetříte tak mnoho času, který můžete věnovat rodině či svým koníčkům. Půjčka online do 10 min je doménou především nebankovních společností.

V případě nečekaných výdajů krátce před výplatou je takováto půjčka vhodným řešením. Pamatujte však, že tyto půjčky jsou pouze krátkodobým řešením. Rozhodně nejsou vhodné pokud jste již zadluženi nebo je hodláte využívat dlouhodobě či opakovaně. Pujčka do 10 minut má sloužit na překlenutí krátkodobého výpadku financí rodiny i jednotlivce.

Pujčka do 10 minut umožňuje půjčit si i se záznamem v registru a bez doložení příjmů. K získání půjčky vám postačí váš občanský průkaz, číslo účtu a telefonní číslo. Požádat si o ni můžete, pokud jste plnoletá osoba. Je jedno, zda jste student, rodič na mateřské nebo podnikatel. Často je potřeba také zaslat pomocí sms zprávy či emailu souhlas s rámcovou smlouvou či obchodními podmínkami a teprve poté je půjčka vyplacena.

Díky této půjčce si můžete pořídit cokoliv. Nedokládáte účel vynaložení prostředků, můžete je tedy použít na cestování, studium či zaplacení účtů. Nemusíte se bát si zažádat. Jde o nezávazné žádosti. Pokud se rozhodnete si peníze nakonec nenechat vyplatit, nečekají na vás žádné sankce ani poplatky.

Půjčka online do 10 min je vyplacena na účet do deseti minut od schválení. Narozdíl od klasického spotřebitelského úvěru, který se splácí postupně, musíte tuto půjčku vrátit jednorázově, včetně všech poplatků za půjčení. Další poplatek zaplatíte ve chvíli, kdy si požádáte o prodloužení splatnosti půjčky. Jeho výše se pohybuje od 10% z půjčené částky. Před podáním žádosti o půjčku si můžete prostudovat rámcovou smlouvu k půjčce a srovnat si parametry jednotlivých půjček.

 

Pujčka do 10 minut
Ohodnotit recenzi
Kontaktní formulář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Pujčka do 10 minut
Ohodnotit recenzi

Pujčka do 10 minut
Ohodnotit recenzi