Půjčka do 15 minut na účet

4.1.2014
Kategorie: Půjčky do výplaty, Rychlé půjčky

Občas se každý z nás může dostat do situace, kdy potřebuje půjčit peníze rychle a bez zbytečného zdržování. Jelikož je v dnešní nabídka úvěrových produktů dostatečná, nalezne většinou klient vždy to co potřebuje. Když ne v sektoru bankovních úvěrů, pak lze vyhledat vhodnou půjčku v sektoru nebankovním.

Právě zde působí nová firma Dollar Finance Czech Republic s.r.o., která půjčuje peníze rychle na účet a žádosti o půjčku schvaluje už během 15 minut od přijetí. Jaké půjčky nabízí a jaké jsou Půjčky do 15 minutúrokové sazby u takovéto nebankovní společnosti?

Zmíněná nebankovní společnost nabízí menší půjčky do 10 000 Kč. Jde o typ finské půjčky před výplatou, kterou využívají každý měsíc hlavně zaměstnanci, kteří potřebují půjčit pár tisíc korun když nevychází do výplaty, anebo jim jejich zaměstnavatel platí pozdě.

Až 10 000 do 15 minut na účet

Využití těchto finančních prostředků je hlavní na každodenní potřeby, ať už jde o jídlo či bydlení. Půjčka je však bez doložení účelu, takže peníze z této nebankovní půjčky můžete utratit za cokoliv chcete.

Protože jde o malé půjčky do výplaty, tak není ani doba splatnosti u tohoto úvěru příliš velká. Půjčit si zde můžete takto:

  • Půjčka na 15 dní – RPSN 8347.8%
  • Půjčka na 30 dní – RPSN 2333.95%

Hodnoty RPSN jsou u těchto úvěrů opravdu vysoké, to je však způsobeno tím, že jde o krátkodobé půjčky do 15 minut a hodnota RPSN je na roční přepočet.

Lepší, než poměřovat půjčky formou RPSN je ukázat výšku úroku na příkladu.

Pokud si třeba půjčíte 5000 Kč na měsíc, vyjde vás navýšení, tedy úrok za půjčení těchto finančních prostředků na 1 500 Kč. Do 30 dnů od využití této půjčky na 5000 Kč tedy musíte splatit 6500 Kč, dluh a navýšení.

Dollar Finance Czech Republic u nás nabízí svoje služby formou Omega Půjčky. Jde o známou službu, kterou u nás využívá množství klientů, nemusíte se tedy rozhodně bát podvodů či jiných nekalých praktik. Při sjednání této půjčky je sice potřeba zaplatit registrační poplatek 1 Kč předem na účet, ten je však nutný pro to, aby se prověřilo, že dané bankovní konto patří opravdu vám.

Půjčka do 15 minut na účet
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Půjčka do 15 minut na účet
Ohodnotit recenzi

Půjčka do 15 minut na účet
Ohodnotit recenzi