30.7.2013
Kategorie: Rychlé půjčky

Půjčka do 5000 Kč bez registračního poplatku

30.7.2013
Kategorie: Rychlé půjčky

Neočekávaně jste zjistili, že vám chybí pár tisíc ve vašem rozpočtu? Nebo vám váš šéf vyplácí peníze pozdě a vy potřebujete půjčit částku do 5000 Kč na krátkou dobu, než získáte peníze z výplaty? V takovém případě lze využít právě nebankovní půjčky do výplaty, které u nás nabízí několik firem.

O co jde?

Malé nebankovní půjčky bez registračního poplatku typu Ferratum či Zaplo jsou u nás poslední dobou velmi využívané úvěry v problematické finanční situace, kdy potřebuje klient krátkodobě půjčit.

Díky malé půjčce můžete získat až 15 000 Kč se splatností na pár týdnů. Půjčky do 5000 kč si můžete vzít s dobou splatnosti od 7 dní, Půjčka do 5000díky čemuž získáte velmi nízké úroky (u Perfect Money je úrok například jen 10 %).

Jaké jsou požadavky?

Narozdíl od bank nemají poskytovatelé sms půjček takové podmínky, takže si zde mohou požádat o půjčku i klienti s horší bonitou. Získat SMS půjčku do 5000 kč můžete tedy i například tehdy, když máte zápis v registrech dlužníků anebo když jste nezaměstnaní a nemáte žádné příjmy.

Ručení, doložení účelu ani společník není pro půjčku potřeba. Stačí, když můžete doložit svoji totožnost (občankou), máte bankovní účet a nemáte vůči danému poskytovateli žádné neuhrazené pohledávky.

V některých případech je při registraci potřeba zaplatit registrační 1 Kč předem pro ověření toho, že jste vlastníkem daného bankovního účtu. Tento poplatek už však dnes většina společností nevyžaduje.

Jaké jsou poplatky?

Úrokové sazby u těchto půjček se pohybují v hodnotě od 10 – 30 %. Výše úroku závisí především na tom, na jak dlouhou dobu si peníze půjčíte.

V případě kratší doby splatnosti je úrok nižší, nejlevnější je tedy půjčka na týden. V případě, že si půjčíte na měsíc a více je pak úrok až třetina půjčené částky.

Navýšení, tedy poplatek za půjčku platíte před uplynutím doby splatnosti zpět na účet nebankovní společnosti podle platebních údajů, které vám pošlou.

Půjčka do 5000 Kč bez registračního poplatku
Ohodnotit recenzi
Kontaktní formulář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Půjčka do 5000 Kč bez registračního poplatku
Ohodnotit recenzi

Půjčka do 5000 Kč bez registračního poplatku
Ohodnotit recenzi