Půjčka do hodiny, i o víkendu

23.7.2014
Kategorie: Půjčky do výplaty, Rychlé půjčky

Každý z nás se někdy může dostat do situace, kdy potřebuje půjčit určitou finanční sumu a není jiná možnost, než si peníze vypůjčit od poskytovatele.

pujcka-do-hodinyV dnešní době máme sice na výběr množství bankovních i nebankovních půjček, ale ne vždy jsou schopné nám zajistit hotovost nebo peníze na účet dostatečně rychle.

Bohužel skoro vždy by byla potřeba rovnou nějaká rychlá půjčka ihned na účet do hodiny a není čas na vyřizování a čekání na schválení žádosti.

Bohužel jen minimum firem má velmi rychlý nebo dokonce automatický schvalovací proces a tak většina klientů při půjčování peněz minimálně pár dnů čeká. Jsou ale i jiné, rychlejší možnosti.

Půjčka do několika hodin

Stále oblíbenějším typem úvěrového produktu, který lidé ve finanční tísni využívájí, je rychlá sms půjčka. Tento typ půjčky je určen skoro pro každého, kdo má trvalé bydliště v České republice a má vlastní bankovní účet.

SMS půjčky vám sice nezajistí příliš mnoho peněz, kvůli krátké době splatnosti nabízí poskytovatelé jen částky v hodnotě několika tisíců. Jsou ovšem i výjimky, mezi něž patří například Crediton – nebankovní společnost, která vám přes SMS půjčku nabídne až 20 000 Kč.

Splácení těchto půjček je také jiné, než u úvěrů v bance. Splátka je zde jednorázové a skládá se z dluhu a navýšení. Navýšení je zde úrok i administrační poplatky, nic dalšího neplatíte. Tato hodnota bývá většinou od 10 – 30 %, dle délky období splatnosti.

SMS půjčku tohoto typu si můžete sjednat například na webových stránkách http://penizekazdemu.cz/. Pro nové klienty je zde dostupný půjčka až do 4500 Kč se splatností od dvou do 30 dnů.

Kde půjčí i o víkendu?

Poskytovatelů SMS půjček je u nás stále více a tak si konkurují nejen výhodnějšími úrokovými sazbami ale také dalšími bonusy. Mezi ty patří například první půjčka zdarma anebo schvalování žádostí i o víkendu.

Oba tyto bonusy najdete u společnosti Zaplo Finance, která nabízí půjčky až do 12 500 Kč.

Pokud vás zaujala nabídka od Zaplo anebo vás zajímají další poskytovatelé SMS půjček, stačí sledovat web http://financevyhodne.cz/, kde máte srovnání těch nejvyužívanějších rychlých půjček a jejich krátké přehledy.

Půjčka do hodiny, i o víkendu
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Půjčka do hodiny, i o víkendu
Ohodnotit recenzi

Půjčka do hodiny, i o víkendu
Ohodnotit recenzi