4.1.2014
Kategorie: Rychlé půjčky

Půjčka hned i přes noc

4.1.2014
Kategorie: Rychlé půjčky

Dostali jste do finančních potíží a je jisté, že si budete muset pár tisíc půjčit? Pokud nechcete anebo nemůžete obtěžovat svoje známé, pak se můžete obrátit na poskytovatele půjček a úvěrů, kteří se na půjčování finančních prostředků zaměřují.

Dnes už takových firem a společností existuje velké množství, ať už jde o české firmy anebo dceřiné zahraniční firmy, které u nás působí jako pobočky pro zahraniční společnosti.

Právě takovou pobočkou u nás je i firma Zaplo Finance, která na internetových stránkách Zaplo.cz nabízí nebankovní půjčky, o které si lze požádat hned.

Proč právě Zaplo půjčka?

Zaplo u nás nabízí své sms půjčky docela nově, společnost byla založena teprve v roce 2013, ovšem během toho roku si tato nebankovní společnost získala známost a jejich služeb využilo přes rok 2013 velké množství zákazníků. Proč využívali tuto půjčku? Má několik výhod.

Předně mezi ně patří to, že nabízí první půjčku bez úroků. Takto si u Zaplo půjčí finanční prostředky každý klient, který si vyřizuje úvěr u Zaplo poprvé. Žádné navýšení, úrok 0 %.

Další výhodou je pak to, že si u Zaplo můžete půjčit o něco více než u konkurence.

Například Perfect Money nabízí půjčky do 5000, Ferratum do 10 000 Kč. Zaplo však nabízí ještě 2500 kč navíc, takže si lze požádat až o 12 500 Kč, ať už potřebujete peníze před výplatou nebo na ojeté auto.

Peníze od Zaplo.cz můžete získat i přes noc, během 24 hodin. Stačí vám, když si podáte žádost o půjčku přes internetový formulář na webových stránkách této nebankovní společnosti. Fungují 7 dní v týdnu, sjednat jejich sms půjčku si tedy můžete i o víkendu.

Půjčka hned i přes noc
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Půjčka hned i přes noc
Ohodnotit recenzi

Půjčka hned i přes noc
Ohodnotit recenzi