Půjčka ihned 3000 na účet bez registračního poplatku

7.5.2014
Kategorie: Půjčky do výplaty, Rychlé půjčky

Nejenom vy, ale i spoustu dalších lidí se pravidelně ocitá v situaci, kdy jim chybí peníze. Někdy to je větší obnos, ale někdy jenom pár tisíc, třeba na vyjití před výplatou.

Jestliže patříte právě mezi skupinu lidí, kteří si občas potřebují půjčit pár tisíc korun, pozorně si přečtěte informace v tomto článku, protože vám přinášíme tipy na ověřené nebankovní společnosti, které jsou schopny zajistit vám právě částky v hodnotě 1000, 3000, 5000 nebo 10 000 Kč rychle na účet, ale i poštovní složenkou.

Vybrali jsme pro vás navíc nebankovní společnosti, které se vyznačují tím, že u nich nemusíte při první půjčce platit žádný ověřovací poplatek předem. Jde tedy vlastně o tzv. půjčky bez poplatku 1 Kč.

Půjčka do 5000 na účet

Ihned si můžete vypůjčit až 3000 kč u společnosti s názvem Perfect Money. Psali jsme o nich několikrát už v minulosti. Jde o českou úvěrovou společnost, která se zaměřuje na krátkodobé půjčky. Novým klientům nabízí půjčky bez navýšení s úrokem 0 %.

Půjčka do 10 000 Kč i na složenku

Ověřenou nebankovní společností na trhu s finskými úvěry je také firma Ferratum Czech. Tato společnost patří mezi nejstarší poskytovatele malých půjček, které si lze sjednat jak přes internet tak i po SMS.

Právě u této společnosti půjčují peníze jak převodem na účet, tak odesláním na složenku. Poprvé vám půjčí až 2000 Kč na 15 dnů, také zdarma.

creditonCrediton půjčka online

Půjčka u Creditonu bývala sice s registračním poplatkem 1 Kč, ovšem po změnách byl poplatek zrušen, takže i tuto nabídku můžeme zařadit do našeho článku.

U Creditonu si poprvé můžete půjčit dokonce částku až 4000 Kč a celková půjčka je pro stálé klienty až 20 000 Kč.

Půjčka ihned 3000 na účet bez registračního poplatku
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Půjčka ihned 3000 na účet bez registračního poplatku
Ohodnotit recenzi

Půjčka ihned 3000 na účet bez registračního poplatku
Ohodnotit recenzi