Půjčka na složenku – rychlá půjčka složenkou

30.11.2013
Kategorie: Půjčky do výplaty, Rychlé půjčky

Většina poskytovatelů krátkodobých půjček nabízí úvěry tím způsobem, že vám převedou peníze na bankovní účet. Dělají to tak třeba u Perfect Money, v Creditonu nebo u Omega Financial. Dá se však najít i někdo, kdo půjčí peníze na složenku, rychle a podobně jako zmíněné nebankovní společnosti?

Pokud zabrouzdáme do světa nebankovních půjček, pak zde můžeme objevit nebankovní společnost Ferratum, jež patří mezi stálé firmy nabízející finské půjčky.

Jde o malé půjčky, které si sjednáte rychle a pohodlně jako u zmíněných firem. A tou hlavní výhodou, kterou Ferratum nabízí je to, že je u nich dostupná také rychlá půjčka složenkou.

Rychlá půjčka bez poplatku předem

U Ferratum si můžete jako stálý klient požádat o úvěr až v hodnotě 10 000 Kč. Půjčka 10 000 Kč není však dostupná pro každého z klientů této společnosti, jen pro ověřené zákazníky, kteří si zde půjčují opakovaně. Nový klienti mohou požádat o půjčku do 3000 Kč. Do 2000 Kč ji mají dokonce zdarma, bez navýšení se splatností až na 15 dnů.

Půjčka před výplatou

Tento nebankovní úvěr bývá často využívá v situacích, kdy lidem chybí peníze před výplatou a potřebují oddálit svoje finanční problémy. Právě k tomu mohou využít Ferratum, která může problémy oddálit až o 3 měsíce a to díky možnosti prodloužení doby splatnosti za poplatek.

Půjčka na složenku – rychlá půjčka složenkou
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Půjčka na složenku – rychlá půjčka složenkou
Ohodnotit recenzi

Půjčka na složenku – rychlá půjčka složenkou
Ohodnotit recenzi