26.6.2014
Kategorie: Bankovní půjčky

Půjčka od Air bank – diskuze

26.6.2014
Kategorie: Bankovní půjčky

Bankovní instituce v dnešní době lákají svoje klienty na nejrůznější výhody u svých bankovních účtů, ovšem nemálo peněz vydělávají na jejich dalších službách a tím jsou úvěry.

Půjčování peněz je v dnešní době standardem a většina z nás má nějaké finanční prostředky vypůjčené, ať už formou hypotéky na bydlení, díky kreditce anebo formou osobní půjčky.

Bankovní instituce mají ve své nabídce vytvořeno několik typů úvěrů, aby si každý z nás vybral právě ten, který mu bude vyhovovat air-banknejlépe.

V nedávné době se u nás objevila nová bankovní instituce mezi kterou patří Air bank a ani zde není situace jiná – vybrat si můžete z několika půjček.

Nová půjčka na cokoliv

Přímo na stránkách Air bank najdeme v sekci půjček dvě nabídky. První je určena pro ty, kteří si ještě v jiné bance nepůjčovali a chtějí získat úplně nový úvěr.

Takoví zákazníci se mohou dostat na úrokovou sazbu až 9,9 % a to díky odpuštění posledních splátek bankou v případě, že budete dluh bez potíží splácet.

Navíc je zde několik výhod:

  • Půjčujete si od ověřeného poskytovatele
  • Neplatíte žádný poplatek předem
  • Víte ihned, jaký je úrok a navýšení
  • Neplatíte nic za vedení úvěru
  • Půjčí vám až 400 000 Kč

Novou půjčku od Air banky si můžete vyřídit na dobu splatnosti několika měsíců – minimum je půl roku – anebo si klidně můžete finanční prostředky půjčit až na několik let, konkrétně 96 měsíců.

Díky online kalkulačce na bankovním webu budete mít ihned přehledně rozepsané informace o půjčce, úrocích a dalších poplatcích.

Převedení půjček

Druhou možností, jakou Air bank nabízí je sjednocení půjček do jedné. Můžete si tak sloučit všechny předchozí dluhy z půjček, kreditní karty nebo kontokorentu do jedné a vše pak splácíte hromadně. Výhoda je v tom, že ušetříte za poplatcích při splácení, máte vše jednoduše a rychle splacené a můžete si znovu nastavit výši měsíční splátky.

Půjčka od Air bank – diskuze
Ohodnotit recenzi

1 komentář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Půjčka od Air bank – diskuze
Ohodnotit recenzi

Půjčka od Air bank – diskuze
Ohodnotit recenzi