16.8.2013
Kategorie: Rychlé půjčky

Půjčka online do 10 min

16.8.2013
Kategorie: Rychlé půjčky

Hledáte někoho, kdo vám půjčí peníze rychle, spolehlivě a po internetu? Většina poskytovatelů má sice nabídku svých úvěrů online, ovšem rychle a už vůbec ne do 10 min vám většina z nich nepůjčí.

Existuje ovšem sektor nebankovních půjček, kde vám schválí vaši půjčku velmi rychle. Jedním z poskytovatelů, u kterého si můžete o takovou půjčku požádat je například firma Omega Financial.

Tato společnost a jejich Omega půjčka nabízí klientům možnost půjčit si částku až do 5000 Kč. Pro nové klienty, kteří si u nich půjčují peníze poprvé je však dostupná jen do 3000 Kč.

Půjčka online do 10 minDůvodem je totiž to, že příliš neověřují bonitu klientů a tak to, jak bude klient dluhy splácet, zjistí až poté, co mu půjčí.

U této firmy tak můžete získat úvěr i tehdy, pokud vaše bonita není nejlepší a máte například příliš nízké příjmy na to, aby vám půjčili jinde.

Online půjčka do výplaty

Celé sjednání úvěru od Omega Financial probíhá online – stačí vám tedy jen připojení k internetu a mobil. Žádost o půjčku vyplníte přímo na jejich stránkách a pak jen počkáte na další instrukce.

Je potřeba provést ověření formou SMSky a také musíte uhradit registrační poplatek v hodnotě 1 Kč předem.

Velmi rychle po přijetí poplatku touto společností vám žádost schválí a odešlou potřebné finanční prostředky. Při opakované půjčce pak lze získat peníze ještě dnes, stačí když si žádost o půjčku podáte do 12 hodin dopoledne.

To, kolik zaplatíte na Omega půjčce na poplatcích závisí na tom, na jak dlouho si od nich finanční prostředky půjčíte. Čím delší je doba splatnosti, tím jsou i úroky za půjčku vyšší. U Omega Financial si lze půjčit ale jen na dobu maxímálně 1 měsíc, takže poplatky nejsou nikterak vysoké.

Půjčka online do 10 min
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Půjčka online do 10 min
Ohodnotit recenzi

Půjčka online do 10 min
Ohodnotit recenzi