Půjčka peněz do výplaty

24.2.2014
Kategorie: Půjčky do výplaty, Rychlé půjčky

Čekáte na výplatu a počítáte každou korunu? Nebo už situace zašla tak daleko, že vám nezbývá nic jiného, než si někde nějakou tu tisícovku půjčit?

Většina z nás, se naštěstí může vždycky obrátit na podporu rodiny nebo svých známých a nemusí si tak vyřizovat úvěr, za který musí poskytovateli platit. Někdy ale není jiná možnost a okamžitá půjčka peněz je prostě jediným řešením.

Naštěstí už u nás existuje plno nebankovních společností, které se zaměřují na poskytování půjček nejen pro takové případ:

Půjčit si dnes můžete i pár stovek, nemusíte tak zbytečně přeplácet na úrocích jako u bankovních úvěrů

Jednoduché a rychlé vyřízení

Půjčka peněz do výplatyDalší důvodem, proč si dnes lidé sjednávají online půjčky do výplaty je to, že si je můžete vyřídit opravdu velmi snadno a rychlost je také jejich výhodou.

Vyřízení je dnes možné aniž byste museli někam chodit. Pokud máte vlastní bankovní účet a aktivní internetové bankovnictví, všechno můžete vyřídit pohodlně přes internet (nebo pomocí mobilu).

Žádosti a formuláře o tyto půjčky dnes najdete přímo na stránkách poskytovatele. Stačí tedy vyplnit pár základních údajů o vaší osobě pro identifikaci a určení bonity.

U vybraných poskytovatelů je pak potřeba poslat 1 Kč jako ověřovací poplatek k určení vlastnictví vašeho bankovního konta.

Díky tomu, že zaplatíte ověřovací poplatek se vyhnete vyřizování úvěrové smlouvy, kterou byste jinak museli podepisovat a poslat poskytovateli úvěru.

Rychlá půjčka do výplaty je navíc často dostupná bez dokladů jako je potvrzení příjmu či doložení výpisů z rejstříku trestů nebo z registru dlužníků. Vyřídit si tak žádost můžete třeba i o obědové pauze v práci.

Nebankovní online půjčky tohoto typu jsou tak vhodné hlavně pro ty, kteří mají dlouhou pracovní dobu a nedostali by se jinak na pobočku banky nebo nebankovní společnosti. Navíc jsou oproti hotovostním půjčkám (které nabízí například Provident) mnohem levnější, protože nemusíte platit služby obchodního zástupce, ale vše se vyřizuje přes internet.

Stejným způsobem funguje i splácení těchto úvěrů. Dluh se splácí jednorázovou splátkou, kterou zaplatíte převodem na účet ještě než uplyne doba splatnosti.

Půjčka peněz do výplaty
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Půjčka peněz do výplaty
Ohodnotit recenzi

Půjčka peněz do výplaty
Ohodnotit recenzi