16.8.2013
Kategorie: Rychlé půjčky

Půjčka před výplatou 10 000 Kč – novinka

16.8.2013
Kategorie: Rychlé půjčky

V případě, že si potřebujete půjčit nějaké peníze před výplatou lze využít klasických kontokorentních úvěrů anebo třeba kreditní karty. Ne každý má však možnost si půjčit peníze touto formou a to především kvůli svojí bonitě. Plno lidí má dnes zápis v registrech dlužníků anebo nemohou doložit dostatečně vysoké příjmy. V takovém případě se mohou obrátit na nebankovní společnosti, které půjčují i klientům s horší bonitou.

U nás takových firem působí několik, letos se tu ale objevila jedna novinka a tou je firma Zaplo Finance.

Jejich půjčka před výplatou není nabízena klasicky do 10 000 Kč, ale můžete si zde požádat o úvěr až do výše 12 500 Kč.

Zaplo Půjčka je ideální především pro situace před výplatou, když nemáte dostatek peněz v hotovosti na zaplacení složenek anebo na to, abyste vůbec vyšli. Noví klienti, kteří si chtějí tento úvěrový produkt jen vyzkoušet mohou navíc využít jejich zajímavého bonusu.

První půjčka pro nové klienty bez navýšení

Půjčka před výplatou 10 000 Kč – novinkaZaplo Finance nabízí podobně jako ostatní úvěrové společnosti nabízející půjčky před výplatou úvěr pro nové klienty zdarma. Můžete si u nich tak půjčit částku až 5000 Kč aniž byste platili nějaké úroky.

U dalších půjček už se samozřejmě musíte řídit úrokovou sazbou a nutností platit navýšení.

Poplatky nejsou při opakované půjčce nikterak výhodné, za půjčení často zaplatíte 20 – 30 % z půjčené částky. Přesná výše úrokových sazeb se odvíjí od toho, na jak dlouhou dobu si peníze vypůjčíte.

Tip: Kromě nebankovní společnost Zaplo Finance si můžete vypůjčit peníze krátkodobě od společnosti Perfect Money. Jejich rychlé půjčky pro důchodce první zdarma vám zajistí až 3000 korun ihned na účet i bez nutnosti platit poplatky předem.

Půjčka před výplatou 10 000 Kč – novinka
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Půjčka před výplatou 10 000 Kč – novinka
Ohodnotit recenzi

Půjčka před výplatou 10 000 Kč – novinka
Ohodnotit recenzi