17.6.2014
Kategorie: Rychlé půjčky

Půjčka pro studenty bez příjmu

17.6.2014
Kategorie: Rychlé půjčky

Patříte mezi studenty, kteří nemají příjmy zrovna vysoké anebo žádné, ale přesto jste se dostali do situace, kdy si potřebujete nějaké peníze vypůjčit a hledáte možnosti získání půjčky, třeba i přes internet?

studentska pujckaPoskytování půjček lidem, kteří nemají příjem ani žádné další zajištění zrovna není oblibou bank, takže je velmi nepravděpodobné, že by vám dali úvěr tam. Možností je naštěstí více a půjčit si můžete i v nebankovním sektoru.

Právě zde totiž fungují menší společnosti, které lidem schválí úvěr i když na tom nejsou s bonitou zrovna nejlépe.

Šanci na získání malé studentské půjčky tak mají například i lidé, kteří mají zápis v registrech dlužníků anebo ti, kteří jsou už dlouho nezaměstnaní a nemohou doložit svůj příjem.

Jak fungují rychlé studentské půjčky?

Rychlé půjčky do 5000 až 10 000 Kč jsou právě těmi úvěry, kdy není kontrola bonity a solventnosti klienta tolik potřeba. Půjčit si zde můžete pár tisíc, maximum je většinou 10 000 Kč ale jsou i výjimky (Zaplo půjčka, Kredito24 půjčka).

Splatnost je v řádech týdnů, u Ferratum pak až 45 dnů. Dluh splácíte jednorázově, před uplynutím období splatnosti.

Výhoda bývá v tom, že vám některé nebankovní společnosti poprvé půjčí peníze bez navýšení, takže neplatíte žádný úrok a splatíte jen přesně tolik, kolik jste si půjčili. Tohle však platí jen v případě první půjčky pro studenty, jestliže si budete půjčovat opakovaně, navýšení platit už musíte.

Jaké jsou podmínky?

Podmínky pro to, abyste mohli získat některou z rychlých půjček nejsou vůbec náročné. Stačí vám často jen účet v bance, občanka, mobil a vyplnění žádosti na jejich webu.

Nemusíte nikam chodit, vše se vyřídí přes internet. V některých případech je potřeba poslat vytisknutou smlouvu poštou anebo platit poplatek 1 kč převodem ze svého účtu, ovšem není to podmínkou.

Půjčka pro studenty bez příjmu
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Půjčka pro studenty bez příjmu
Ohodnotit recenzi

Půjčka pro studenty bez příjmu
Ohodnotit recenzi