Půjčka štístko

15.3.2015
Kategorie: Katalog firem, Půjčky do výplaty

Vypadl vám nečekaně zdroj příjmů? Zeje vaše peněženka prázdnotou a dítě potřebuje novou aktovku nebo naopak jste se rozhodli zútulnit si bydlení? Máte štěstí! Je zde půjčka štístko, která vám z vaších finančních patálií pomůže.

Co je půjčka štístko?

Půjčku štístko poskytuje firma Gratia Unions s.r.o. Sídlící v Praze a řadí se mezi nebankovní poskytovatel půjček. S půjčkou štístko si můžete půjčit od 10 000 kč. Úroková sazba se pohybuje od 5,9% p.a. K vyřízení půjčky vám stačí občanský průkaz nebo daňové přiznání za předchozí rok. Pokud doložíte dostatečný příjem, můžete si o půjčku požádat i když máte záznam v registru dlužníků.

Pro koho je půjčka vhodná?

Požádat si o půjčku mohou zaměstnanci, invalidní důchodci, důchodci a OSVČ od 20 let s dostatečným příjmem pro splácení půjčky. Pro získání půjčky musíte být občanem České republiky. Půjčka je neúčelová a peníze proto můžete použít podle svého uvážení. Půjčit si můžete, i když máte aktuální půjčku u jiné instituce pod podmínkou, že máte dostatečný příjem.

Jak o půjčku požádat?

Na stránkách pujckastistko.cz stačí vyplnit jednoduchý formulář. Na základě odeslaného formuláře vás bude kontaktovat pracovník půjčky štístko a dořeší s vámi všechny potřebné detaily samotné půjčky. Společnost si ke splátkám připočítává i poplatek za vyřízení úvěru a vedení úvěrového účtu. U půjčky 180 000 kč na 72 měsíců je RPSN 28,56 %. V případě, že se dostanete do nesnází a nemůžete půjčku splatit včas, raději kontaktujte pracovníky společnosti, rádi vám pomohou nalézt vhodné řešení tak, aby jste se nedostali do problémů.

Výhody půjčky

Půjčka štístko nabízí svým zákazníkům tyto výhody:
online vyřízení
bez ručitele
bez zástavy nemovitosti
půjčka na cokoliv
bez náhledu do registru dlužníků

Nevýhody

Naopak skýtá pro některé zákazníky tyto nevýhody, které mohou být překážkou pro získání půjčky:
občanství čr
vlastní bankovní účet
doložení příjmů
vyšší splátky

Za jakým účelem si chci půjčit15

Mnoho zákazníků využívá půjčku štístko díky nízkým úrokovým sazbám na dovolenou, koupi auta, refinancování půjček nebo na pořízení nového bydlení. Výhodou je, že není potřeba složitě shánět ručitele. Pokud máte více příjmů, je lepší doložit všechny. Tím zvýšíte své šance na snadné získání půjčky. Díky rychlosti vyřízení můžete mít peníze na svém účtě již do druhého dne. Jak je půjčka výhodná ve srovnání s ostatními nebankovními produkty si můžete porovnat díky online srovnání. To je zdarma a naprosto nezávazné. Zdá-li se vám nabídka půjčky nevýhodná, nemusíte o ni žádat. Prostě se porozhlédnete jinde. Nabídka nebankovních půjček je velmi pestrá a tu svou najde jistě každý zákazník.

Půjčka štístko
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Půjčka štístko
Ohodnotit recenzi

Půjčka štístko
Ohodnotit recenzi