Půjčkomat – zkušenosti a recenze

26.4.2014
Kategorie: Půjčky do výplaty, Rychlé půjčky

Nebankovních společností, které nabízí krátkodobé půjčky na účet, je stále více a je tak těžší se mezi nimi pořádně zorientovat. Mezi jednu ze známých českých firem, která nabízí tyto rychlé půjčky patří i Půjčkomat.

Nabídka úvěru u Půjčkomatu vypadá na první pohled velmi podobná, jako třeba u Ferratum, ViaSMS nebo u Creditonu, ovšem je zde jeden zásadní rozdíl a tím je nutnost doložení příjmů, která u konkurence v podmínkách není.

pujckomat
Půjčky jsou sice určeny třeba i pro studenty, ovšem je zde věkové omezení od 18ti let a u každého klienta je nutnost aby doložil svůj pravidelný příjem.

Co dalšího může Půjčkomat nabídnout?

Přestože musíte u tohoto úvěrového poskytovatele dokazovat výši příjmu, má i své výhody. Mezi hlavní výhodu bude určitě patřit to, že si zde můžete sjednat úvěr až do 20 000 Kč a v případě, že jste stálým zákazníkem této nebankovní společnosti můžete mít peníze už na druhý den.

Noví zákazníci mají kvůli prověření platební morálky poprvé cílovou částku u půjčky omezenou. Můžete si tak sjednat úvěr maximálně do 10 000 Kč.

Prodloužení půjčky – klienti, kterým nevychází peníze ani před splatností a chybí jim na splacení celkového dluhu můžou využít služby prodloužení. Splatnost si tak sice natáhnete o nějakou dobu, ovšem nezapomínejte na to, že za prodloužení taky zaplatíte.

Kolik přeplatíte?

U krátkodobých půjček není navýšení zrovna nejvýhodnější, ovšem ne vždy musí být úroky tak vysoké.

U Půjčkomatu vám nabízí možnost zvolit si úrok sami, díky tomu, že si vezmete půjčku s krátkou dobou splatnosti. V případě půjčky na 10 dnů je například úroková sazba podobná jako v bance a to 11,5 %.

Tato nebankovní společnost je v Česku prověřená a i když nepůjčují peníze zrovna levně, tak nejde o žádnou podvodnou nabídku ale o solidní a bezpečnou půjčku.

Půjčkomat – zkušenosti a recenze
Ohodnotit recenzi

3 komentáře

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Půjčkomat – zkušenosti a recenze
Ohodnotit recenzi

Půjčkomat – zkušenosti a recenze
Ohodnotit recenzi