16.6.2015
Kategorie: Rychlé půjčky

Půjčky do 5 minut

16.6.2015
Kategorie: Rychlé půjčky

Potřebujete půjčit peníze a již včera bylo pozdě? Nezoufejte! Půjčky do 5 minut nabízí komfortní řešení, pokud potřebujete půjčit peníze hned a rodina či přátelé vám nemohou nebo nechtějí pomoci. Dostali jste se do svízelné situace? Stačí vyplnit jednoduchý formulář a peníze mohou být vaše.

Půjčky do 5 minut jsou krátkodobým řešením pro překlenutí nedostatku hotovosti v krátkém období před nebo do výplaty. Půjčit si můžete menší částky, zpravidla pouze do 12 500 korun. Máte však jistotu, že nepotřebujete dokládat příjmy, není nahlíženo do registrů, není vyžadován ručitel či zástava.

Výhody půjčky:
− vyřízení online
− peníze do 5 minut na vašem účtě
− bez dokládání příjmů
− bez ručitele
− bez poplatků předem
− bez sankcí za předčasné splacení

Nevýhody půjčky:
I půjčky do 5 minut mají své nevýhody, kterými je vykoupena jejich snadná dostupnost:
− vysoká úroková sazba
− poplatek za prodloužení
− krátká doba splatnosti
− jednorázová splátka
− nutnost mít vlastní účet

Podáte-li si ještě dnes žádost o půjčku, díky automatickému procesu schvalování ihned víte, zda vám byla žádost schválena nebo nikoliv. Získat tyto půjčky je přitom velmi snadné. Každý subjekt má jinak nastaveny podmínky pro posouzení bonity klienta. Nemusíte proto zoufat, pokud vás někde odmítnou. Neznamená to, že vám nepůjčí u jiné společnosti.

Některé podmínky jsou pro všechny půjčky stejné – věk nad 18 let, vlastní bankovní účet, nutné mít trvalé bydliště na území České republiky, vlastní funkční telefon. Někdy je ještě potřeba zaslat poplatek pro verifikaci vašeho účtu ve výši 0,1 – 1 kč. Půjčku si můžete nechat vyplatit na účet nebo jinou platební metodou, případně stačí zaslat společnosti své složenky a oni je za vás uhradí. Obratem obdržíte kopie zaplacených složenek a vaší starostí je teď už jen splatit půjčku včas.

Půjčky do 5 minut
Ohodnotit recenzi
Kontaktní formulář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Půjčky do 5 minut
Ohodnotit recenzi

Půjčky do 5 minut
Ohodnotit recenzi