16.7.2015
Kategorie: Nezařazené

Půjčky do výplaty bez 1kč

16.7.2015
Kategorie: Nezařazené

Zjistili jste po návratu z dovolené, že se vám rozbila pračka nebo myčka a nemáte dostatečnou hotovost na zakoupení nové? Do výplaty zbývá pár dní a vy nevíte co s tím? Půjčky do výplaty bez 1kč jsou snadno dostupným a rychlým řešením.

Můžete vybírat z půjček od desítek společností. Nechcete-li prokazovat, že jste majitelem udaného účtu, můžete využít půjčky do výplaty bez 1kč, kdy stačí pouze údaje z občanky, být plnoletý a mít trvalé bydliště v čr. Vaši totožnost poté ověří operátor společnosti telefonicky, případně vám půjčku zašlou poštovní poukázkou, pokud jste nový zákazník. Zde ale počítejte s delší lhůtou doručení. Zpravidla od tří do pěti pracovních dní. Další variantou je návštěva pobočky případně obchodního zástupce u vás doma. Zde obdržíte peníze oproti podpisu smlouvy v hotovosti.

Výše půjčky je stanovena do 12 000 korun. Noví zákazníci dostanou částky nižší, po zaplacení první půjčky si v závislosti na své bonitě mohou půjčit větší částky. Vždy je lepší si promyslet, zda je opravdu nezbytné si půjčovat.

Půjčky do výplaty bez 1kč jsou vhodné pro
− studenty
− ženy na md
− zaměstnané ve zkušební i výpovědní lhůtě
− občany čr
− osoby s nedoložitelným příjmem
− se záznamem v registru
− i pro ty, kdo nemají vlastní účet
− pro začínající podnikatele bez historie

Nebankovní subjekty preferují zodpovědné úvěrování, proto jsou tyto půjčky nedostupné pro ty, kdo mají na krku exekuci, nesplacenou půjčku z minulosti nebo plánují zažádat si o oddlužení. Další prioritou je efektivní a rychlé odbavení vaší žádosti. Mnohé společnosti již mají tento proces schválení zcela automatizovaný a výsledek se dozvíte prakticky ihned po odeslání formuláře se žádostí o půjčku. Díky tomu, že nemusíte dokládat příjmy a přeposílat 1 kč, je tato půjčka ta pravá, pokud chcete peníze opravdu rychle.

Půjčky do výplaty bez 1kč
Ohodnotit recenzi
Kontaktní formulář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Půjčky do výplaty bez 1kč
Ohodnotit recenzi

Půjčky do výplaty bez 1kč
Ohodnotit recenzi