Půjčky Home Credit recenze

26.7.2013
Kategorie: Katalog firem, Konsolidace půjček, Rychlé půjčky

Ne každý, kdo si potřebuje půjčit určité finanční prostředky se vždy obrací na banky. Tyto instituce mají totiž mnoho požadavků a často až příliš ověřují bonitu klienta.

Proto je někdy mnohem průchodnější půjčka od některého z nebankovních subjektů. Velmi známou firmou, u které si můžete takto půjčit na například Home Credit.

Osobní půjčky od Home Credit

Jestliže potřebujete získat peníze na různé účely a nehledáte specifickou půjčku, pak vám postačí standardní úvěr od Home Credit.

Díky jejich hotovostní půjčce můžete získat částku od 10 000 do 150 000 Kč se splatností od 1 do 7 let. K získání této půjčky není potřeba ručitele.

Sloučení půjček Home Credit

Konsolidace úvěrů je v poslední době velmi vyhledávanou službou. Proto sjednocení úvěrů začali nabízet i nebankovní společnosti jako právě Home Credit.

Díky jejich službě Spojení půjček můžete sloučit svoje dluhy a platit tak nižší měsíční splátky. Tato služba je vhodná pro ty, kteří mají příliš mnoho dluhů a nestíhají je splácet.

Premia KartaPremia Karta od Home Credit

Peníze si můžete půjčovat i trochu neobvykle díky revolvingovému úvěru na kartě Premia. Tato kreditka nabízí kromě základních služeb také možnost získat slevy na nákupy ve vybraních sítích.

Nakupování na splátky

Dalším typem produktu, který v jejich nabídce najdete jsou spotřebitelské úvěry. Ať už potřebujete nové domácí kino nebo peníze na menší rekonstrukci domácnosti, stačí využít této půjčky.

Půjčka na auto – Ideal Credit

Klasické leasingy už přestávají být v módě, protože o něco výhodnější jsou úvěry na auto. Právě tím je i služba Ideal Credit, díky které můžete rozložit financování platby vašeho vozidla na delší období.

Půjčky Home Credit recenze
Ohodnotit recenzi
Kontaktní formulář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Půjčky Home Credit recenze
Ohodnotit recenzi

Půjčky Home Credit recenze
Ohodnotit recenzi