1.11.2013
Kategorie: Rychlé půjčky

Půjčky ihned do 5 minut na účtu nonstop

1.11.2013
Kategorie: Rychlé půjčky

Už dávno je pryč doba, kdy jste se museli obávat toho, že při žádání o úvěr vám nikdo nepůjčí. Dnes už se nemusíte ani trmácet na pobočku banky a vyřizovat tam s úředníky žádosti a formality, díky široké nabídce úvěrových produktů z banky ale i z nebankovního sektoru si můžete podat žádost vlastně ihned a vše mít tak vyřízené během 5 minut.

Nebankovní společnosti, mezi které můžeme zařadit firmy jako Crediton, Perfect Money, Feratum či Omega Financial jsou firmy, které fungují nonstop a požádat si u nich o půjčku tak můžete i o víkendu.

Kolik vám půjčí?

Výše cílová částky závisí samozřejmě hlavně na tom, jakou z firem si zvolíte. Jmenované úvěrové společnosti nabízí půjčky od 500Kč až do 20 000 Kč. Největší půjčky nabízí Crediton, menší částky do 5000 Kč si lze sjednat u Perfect Money či Omega Financial.

Půjčky ihned do 5 minut Druhou proměnou je ovšem to, zda patříte mezi klienty, kteří si zde sjednávají svůj první úvěr anebo se řadíte mezi stálé klienti. Současní zákazníci, kteří si u některé z vybraných společností půjčují podruhé či potřetí totiž mohou získat úvěr ve vyšší částce než noví, neověření klienti.

Například u Ferratum Czech si noví klienti mohou půjčit jen 2000 Kč, u Perfect Money a Omega Financial je to pak o 1000 Kč výše. Jakmile ovšem první dluh splatíte a stanete se tak prověřeným klientem, můžete si půjčovat více.

Peníze ihned na účet? Žádný problém

Velmi rychlé vyřízení úvěru nabízí firma Omega Financial, u které totiž nemusíte posílat úvěrovou smlouvu. Stačí vám pouze potvrzení SMSkou a odesláním ověřovacího poplatku. Registrační poplatek u Omega Financial je však pouze symbolický, není třeba se obávat podvodu, stačí zaplatit jen 1 Kč ze svého účtu.

První půjčka zdarma i bez poplatků

Nonstop půjčky rychle do 5 minut na účtu a bezpečně nabízí Perfect Money a Ferratum s jedním zajímavým bonusem.

  • Tím bonusem je to, že u první půjčky před výplatou neplatíte žádné poplatky a to ani 1 Kč předem.
  • Navíc vám nabídnou poprvé bezúročnou půjčku a vy tak nemusíte platit žádné navýšení.

U Ferratum si tak můžete půjčit až 2000 Kč na dobu 15 dnů, u Perfect Money mohou první zákazníci získat až 3000 Kč.

Půjčky ihned do 5 minut na účtu nonstop
Ohodnotit recenzi

1 komentář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Půjčky ihned do 5 minut na účtu nonstop
Ohodnotit recenzi

Půjčky ihned do 5 minut na účtu nonstop
Ohodnotit recenzi