7.11.2013
Kategorie: Rychlé půjčky

Půjčky nezaměstnaným

7.11.2013
Kategorie: Rychlé půjčky

Řadíte se bohužel mezi skupinu obyvatel, která nemá práci a tím pádem ani stálý pravidelný příjem? Právě nezaměstnaní se dostávají do situací, kdy si potřebují půjčit peníze, ovšem právě kvůli tomu, že nemají zaměstnání jim mnoho poskytovatelů úvěrů nepůjčí. Půjčky nezaměstnaným totiž nejsou zrovna rozšířené, například v bance vám vůbec nepůjčí.

Zde nabízí úvěry jen solventním lidem, kteří mohou doložit výši svého příjmu buď potvrzením od svého zaměstnavatele anebo pokud jsou OSVČ tak předchozími daňovými přiznáními. Proto je třeba se obrátit na nebankovní sektor, kde už jsou šance vyšší.

Mezi nebankovními společnostmi najdeme několik úvěrových firem, která nabízí tzv. finské půjčky a právě ty vám můžou pomoci. Finská půjčka, nejčastěji využívána zaměstnanci před výplatou, je nabízena i nezaměstnaným, protože mezi požadavky na schválení žádosti není nutnost prokazování příjmů.

Půjčky nezaměstnanýmFormou této rychlé nebankovní půjčky si mohou lidé zažádat o částky od 500Kč až do 12 000 Kč.

Výše půjčky je závislá od toho, zda jste novým klientem, který využívá půjčku poprvé anebo si u daného poskytovatele půjčujete peníze na účet opakovaně.

Peníze do druhého dne na účtě

Opakovaná půjčka pro stálé zákazníky má tu výhodu, že dojde ke schválení během několika minut a vy se tak nemusíte ničeho obávat, do 24 hodin máte potřebné peníze na svém účtě. Jestliže si však půjčujete poprvé, pak je situace jiná.

První půjčka funguje u poskytovatelů tohoto úvěrového produktu jako ověřovací, půjčí vám tedy menší částku. Počítejte s tím, že vám nabídnou zhruba 2000 nebo 3000 Kč. Výhodou je však to, že mnohé nebankovní společnosti nabízí první půjčku naprosto zdarma.

Ještě jednu věc byste měli o půjčkách nezaměstnaným vědět a tou je doba splatnosti. Finské úvěry se totiž řadí mezi krátkodobé půjčky, takže si peníze můžete půjčit jen na pár týdnů, většinou maximálně na měsíc.

Půjčky nezaměstnaným
Ohodnotit recenzi

1 komentář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Půjčky nezaměstnaným
Ohodnotit recenzi

Půjčky nezaměstnaným
Ohodnotit recenzi