12.1.2016
Kategorie: Rychlé půjčky

Půjčky pro nezaměstnané

12.1.2016
Kategorie: Rychlé půjčky

Půjčka pro nezaměstnané umožňuje klientům získat až deset tisíc korun, bez toho, aby byl vyžadován příjem. Půjčit si můžete okamžitě. Stačí vyplnit jednoduchý formulář a počkat pár minut na schválení půjčky.

Nechcete půjčku vyřizovat online? Můžete vyzkoušet půjčku v hotovosti, kdy vám peníze přinese obchodní zástupce až domů. Vyplatí vám je po podpisu smlouvy.

Jaké má půjčka pro nezaměstnané podmínky?

Půjčka pro nezaměstnané nevyžaduje doložit příjmy, požádat si může osoba starší 21 let. Není nutná zástava nebo spolužadatel, pokud využijete pouze menší částky do deseti tisíc korun.
K vyřízení vám postačí občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti.

Pro získání půjčky není nutné nikam docházet, vše vyřídíte z pohodlí domova. Nesmíte být v insolvenci nebo dlužit za půjčku z dřívější doby. Firmy se snaží chránit zákazníky před předlužením a preferují zodpovědné půjčování. Nelze proto mít aktivní více než jednu půjčku. Nestihnete-li termín splacení peněz, je možné zažádat si o prodloužení.

Půjčka pro nezaměstnané

Půjčit si nezaměstnaní sice mohou, ale je otázka, zda mají půjčku z čeho splatit. Je proto vhodnější využít první půjčku zdarma pro nové zákazníky, která je stanovena do určité výše nebo si půjčit jen nižší částky. Nebankovní půjčky do pěti tisíc korun umožní použít peníze jakýmkoliv způsobem. Uhradíte složenky i nejnutnější výdaje nebo si necháte peníze jako krátkodobou rezervu.

Půjčujte si levně

Pomocí online srovnávačů můžete vybrat levnou půjčku. Obecně jsou půjčky pro nezaměstnané dražším produktem. Sazba RPSN je proto první, co by vás u půjčky mělo zajímat. Vybrat si výši splátky můžete díky flexibilitě půjčky.

Porovnáním jednotlivých produktů ušetříte i tisíce korun na poplatcích. Nemusíte se ničeho obávat. Nabídka z kalkulačky vás k ničemu nezavazuje a je naprosto zdarma. Vybrat si můžete z ověřených půjček. Neplatíte poplatky předem a nikdo po vás nebude chtít zástavu nebo podepsat směnku.

Půjčit si může každý

Půjčka pro nezaměstnané je vhodná í pro rodiče na mateřské nebo studenti, kteří mají nulové nebo nízké příjmy. Není potřeba dokládat potvrzení o příjmu nebo řadu dalších dokumentů. Půjčku vyřídíte za pár minut a na cokoliv. Peníze vrátíte do 30 dnů. Po řádném splacení si můžete půjčit již druhý den stejnou či vyšší částku. Při opětovných půjčkách můžete poslat žádost i sms zprávou. Nebudete již složitě posuzování a peníze vám jsou ihned vyplaceny na účet, případně poštovní poukázkou. Tento způsob je poměrně zdlouhavý.

Půjčky pro nezaměstnané
Ohodnotit recenzi

2 komentáře

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Půjčky pro nezaměstnané
Ohodnotit recenzi

Půjčky pro nezaměstnané
Ohodnotit recenzi